شماره مجوز: 83030

تقدیر از حضور تأثیرگذار نشریات هرمزگان در نمایشگاه مطبوعات

تقدیر از حضور تأثیرگذار نشریات هرمزگان در نمایشگاه مطبوعات

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشور و بازدید از غرفه های روزنامه های صبح ساحل، ندای هرمزگان، دریا و خانه مطبوعات از حضور گسترده و تأثیر گذار مطبوعات استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد ضمن تأکید بر اهمیت حضور مطبوعات استان در این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی است که سایر استان ها با ظرفیت ها و پتانسیل های مطبوعاتی هرمزگان از نزدیک آشنا شوند و به تبادل تجربه و دیدگاه بپردازند.

وی اضافه کرد: در این دوره از نمایشگاه ، مطبوعات استان همکاری بسیار خوبی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان داشته اند و برای اولین بار هرسه روزنامه مطرح استان به صورت جداگانه شرکت کرده اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از زحمات بخش مطبوعات اداره کل و همچنین خانه مطبوعات استان به جهت راه اندازی غرفه مشترک برای معرفی روزنامه ها، نشریات و خبرگزاری های استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: سایر مطبوعات و نشریات استان که موفق به حضور نشده اند با هماهنگی اداره کل و خانه مطبوعات در غرفه ای مشترک مجلات و دستاوردهای آن ها به نمایش گذاشته شده است .

علیرضا درویش نژاد در خصوص اختصاص تسهیلات لازم برای بازدید فعالان رسانه ای و خبرنگاران از نمایشگاه مطبوعات گفت: علاوه بر هماهنگی اعزام ۵۰ نفر از خبرنگاران در دو مرحله و هماهنگی ایاب و ذهاب ، اسکان و پذیرایی، برای بازدید مقامات عالی مرتبه استان و بزرگان فرهنگ و هنر نیز تمهیدات لازم با هماهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیده شده است.

گفتنی است: دیدار با مقامات سایر استان ها، فعالان مطبوعاتی کشور و حضور در غرفه نشریات کشوری از دیگر برنامه های مدیر کل فرهنگ و ارشاد هرمزگان و هیأت همراه در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات کشور بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *