صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

نواختن زنگ جشن اقتدار ملی، در مدارس هرمزگان

نواختن زنگ جشن اقتدار ملی، در مدارس هرمزگان

زنگ جشن اقتدار در هرمزگان

زنگ جشن اقتدار در هرمزگان

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: لغو تحریم ها چشم انداز روشنی را فراروی اقتصاد کشور گشوده است.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در آئین نواختن زنگ جشن اقتدارملی، عزت اسلامی و ایران آباد که به مناسبت اجرای برجام لغو تحریم ها در سالن مرحوم گرمساری آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس برگزار شد، با تبریک این پیروزی به ملت ایران عنوان کرد: به لطف خداوند متعال، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و درایت بی نظیر تیم هسته ای دولت تدبیر و امید که با حمایت ملت بزرگ ایران همراه بود، پرونده هسته ای به سرانجام رسید و با اجرایی شدن برجام رسما سایه تحریم ها از سرملت ایران برداشته شد.

وی افزود: امروز روز بزرگی برای ملت ایران است، روزی که سایه شوم جنگ و تحریم و دشمنی و بدبینی ازمنطقه رخت بربست و ایران اسلامی، سربلند و مقتدر و عزتمند از آزمون جهانی پرونده هسته ای بیرون آمد.

استاندارهرمزگان با اشاره به اینکه استان هرمزگان به دلیل موقعیت خاص استراتژیک خود در حاشیه خلیج فارس و دریای عمان و برخورداری از بزرگترین مجتمع بندری کشور جایگاه ویژه ای در دوران پساتحریم دارد، خاطرنشان کرد: از این پس با تدبیر و عقلانیت باید در مسیر درست گام برداریم و از همه ظرفیت ها برای رشد و تحول در اقتصاد کشور استفاده موثر داشته باشیم.

جادری اضافه کرد: عبور از این گردنه پر پیچ و خم که با سنگ اندازی های فراوانی روبرو بود نتیجه حقانیت ایران و صبر و حمایت مردم شریف ایران اسلامی در حمایت از تیم هسته و دولت تدبیر و امید است.

وی با اشاره به اینکه لغو تحریم ها چشم انداز روشنی را فراروی اقتصاد کشور گشوده است، از افزایش تولید ۵۰۰هزار بشکه نفت و آزاد شدن ۳۰ میلیارد دلار دارایی های ایران به عنوان گام نخست دستاورد برجام یاد کرد و گفت: البته نباید انتظار داشت همه مشکلات به یکباره برطرف شود و برای برون رفت از چالش بزرگی که در نتیجه تحریم ها متوجه ایران اسلامی شد با رعایت اصول اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید و صادرات کشور بتوانیم به رشد و شکوفایی اقتصادی دست پیدا کنیم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان تصریح کرد: درس بزرگ برجام و پرونده هسته ای این بود که به جای اتلاف وقت و ایجاد تنش باید با تدبیر و عقلانیت و فن و هنر مذاکره جلورفت که نتیجه آن را امروزه همه شاهد هستیم.

جادری افزود: با این رویکرد نشان دادیم که دیپلماسی قوی می تواند عزت مردم ایران را حفظ کند و حقانیت و اصالت منطق ایران را در دنیا به نمایش بگذارد.

Visits: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *