صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بسیجیان هرمزگان همواره آماده دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند

استاندار هرمزگان در بازدید از رزمایش الی بیت المقدس:

بسیجیان هرمزگان همواره آماده دفاع از مرزهای ایران اسلامی هستند

رزمایش الی بیت المقدس در هرمزگان

رزمایش الی بیت المقدس در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: برگزاری رزمایش ها می تواند به افزایش آمادگی بسیجیان در هنگام بروز حوادث مختلف کمک کند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در بازدید از تجمع بزرگ بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه بندرعباس که همزمان با رزمایش الی بیت المقدس برگزار شد، با بیان اینکه بسیج نهادی اجتماعی و فرهنگی و همچنین نظامی است، عنوان کرد: استان هرمزگان در موقعیتی استراتژیک و در کنار خلیج فارس و تنگه هرمز قرار دارد و خط مقدم مقابله با دشمنان است.

وی ادامه داد: مردم این استان باید همواره آمادگی کامل را در مقابل تهدیدات از جمله حوادث غیرمترقبه و دیگر رویدادها را داشته باشند که بسیج در این زمینه می تواند نقش مهمی ایفا کند.

استاندار هرمزگان افزود: برگزاری چنین رزمایش هایی می تواند به افزایش آمادگی بسیجیان در هنگام بروز حوادث مختلف کمک کند.

جادری خاطرنشان کرد: بسیجیان استان هرمزگان همواره آماده دفاع از آب و خاک و مرزهای ایران اسلامی هستند و نیاز است تا این آمادگی روز به روز ارتقا پیدا کند.

رزمایش الی بیت المقدس سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان با حضور ۴۲ گردان بیت المقدس و یک گردان کوثر برگزار شد.

روحیه ایثار و فداکاری و فرهنگ دفاع مقدس همچنان در جامعه ما زنده و پویاست

سردار سعید فرجیان زاده معاون هماهنگی سازمان بسیج مستضعفین نیز در تجمع بزرگ بسیجیان گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه بندرعباس که همزمان با رزمایش الی بیت المقدس برگزار شد، با بیان اینکه پیام این رزمایش به دشمنان انقلاب اسلامی این است که بدانند بسیجیان با قدرت در دفاع از انقلاب ایستاده اند و روحیه ایثار و فداکاری و فرهنگ دفاع مقدس همچنان در جامعه ما زنده و پویاست، عنوان کرد: انقلاب اسلامی همچنان پرصلابت با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری به پیش می رود و رویش های انقلاب، جوانان بسیجی در سراسر کشور هستند که مکتب امام راحل را ادامه می دهند.

وی با گرامیداشت دهه فجر و سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ادامه داد: امام راحل رژیم طاغوتی که هزاران سال بر این سرزمین حکومت می کرد را شکست داد و حکومت و نظام اسلامی را در این سرزمین بزرگ مستقر کرد که متکی بر اسلام و آرای مردم است.

معاون هماهنگی سازمان بسیج مستضعفین افزود: تشکیل نظام اسلامی آرزوی ائمه اطهار (ع) و علما و مجاهدان در طول ۱۴ قرن بود و مکتب جاودانه و ماندگار امام راحل این نظام را استوار کرد و این مکتب متکی به اسلام ناب محمدی (ص) است.

فرجیان زاده در ادامه با بیان اینکه غیورمردان سپاه پاسداران با اقدام به هنگام و هوشیارانه خود در دستگیری نظامیان آمریکایی اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند، اظهار داشت: قدرت کمک الهی در دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس به منصه ظهور رسید.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) به ما آموخت که شیطان بزرگ از دشمنی با ملت ایران کوتاه نخواهد آمد، عنوان کرد: امروز جنایت های آمریکا در مورد ملت ایران همچنان ادامه دارد و این کشور از منافقین و گروه های تروریستی حمایت می کند و ماهیت دشمنی آمریکا با ایران اسلامی و مسلمانان تغییر نکرده است و مذاکراتی که صورت گرفت نیز تنها در موضوع هسته ای و به تایید رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.

معاون هماهنگی سازمان بسیج مستضعفین همچنین با بیان اینکه عده ای می خواهند مکتب نورانی امام راحل را تحریف کنند و در پی کمرنگ کردن این مبانی هستند، خاطرنشان کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی اگر نسبت به مکتب امام غفلت کنیم و آن را نادیده بگیریم، سیلی محکمی خواهیم خورد.

فرجیان زاده تاکید کرد: نباید اجازه دهیم عده ای با ذکر خاطره مکتب امام راحل را تحریف کنند و دشمن نیز برنامه دارد تا در این نظام نفوذ کند و افرادی که مذاکره با آمریکا را دنبال می کنند، زمینه ساز نفوذ دشمن هستند و آمریکا در مذاکره با ایران به دنبال نفوذ در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه کسانی که بسیجیان آماده دفاع از انقلاب را افراطی می دانند زمینه ساز نفوذ و تکمیل کننده نقشه دشمن هستند، بیان داشت: نباید به بسیجیانی که بی هیچ توقعی برای این انقلاب و کشور فداکاری می کنند، افراطی گفته شود.

معاون هماهنگی سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ما تنها دو جبهه انقلاب و غیر انقلاب در این کشور داریم و کسانی که پایبندی کامل به مکتب امام دارند، در جبهه انقلاب هستند و کسانی که به این اصول اعتقاد ندارند و اصول انقلاب را خدشه دار می کنند، در جبهه انقلاب نیستند.

فرجیان زاده یادآور شد: باید در آستانه انتخابات هوشیار باشیم و به توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه کنیم و بسیجیان باید مردم را تشویق به حضور حداکثری در انتخابات کنند و مردم قطعا با صلابت و نشاط در هفتم اسفند به پای صندوق های رای می آیند و دشمنان را ناامید می کنند.

وی با بیان اینکه انتخاب اصلح و افراد برجسته و شایسته نظام اسلامی از جمله توصیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید در انتخاب اصلح به شاخص ها توجه ویژه داشته باشیم تا مجلسی در ایران اسلامی شکل بگیرد که موجب عصبانیت آمریکا شود و آمریکا از این عصبانیت بمیرد و نمایندگان ما باید ضد استکبار و ضد آمریکایی باشند و همچنین خود را وقف خدمت به مردم کنند.

معاون هماهنگی سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: کسانی که در فتنه ۸۸ در مقابل نظام اسلامی ایستادند و سکوت کردند، شایستگی حضور در مجلس شورای اسلامی و خبرگان را ندارند، چون فتنه ۸۸ برای مقابله با نظام بود.

Visits: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *