صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

انتخابات پرشور، عزت و اقتدار نظام است

انتخابات پرشور، عزت و اقتدار نظام است

به قلم: معصومه اکبری (مدیر مسئول)

انتخابات پرشور

انتخابات پرشور

امسال نیز شاهد حضور حماسی و گسترده ملت آگاه و دوستدار انقلاب اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بودیم و مردم جلوه ای از وحدت و همبستگی خود را به نمایش گذاشتند. این حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی تجلی آمادگی ملت برای خلق حماسه ای دیگر در هفتم اسفند ماه است.

انتخابات فرصت ارزشمندی است که در پرتو پیروزی انقلاب در اختیار ما قرار گرفته از این رو باید به شکلی رفتار کنیم که پس از برگزاری انتخابات، نتیجه حاصل از آن موجب افزایش انسجام و اتحاد میان اقشار مختلف مردم شود نه اینکه باعث کدورت و دشمنی و خدای نکرده فتنه دیگری در کشور گردد. هیچ جناح و گروهی در کشور از پدید آمدن فتنه سودی نمی برند جز دشمنان نظام اسلامی و معاندین انقلاب که تاکنون تیرهایشان به سنگ خورده و آرزو دارند شکافی در بین مسئولان نظام و مردم بوجود آید تا از این شکاف، ضربه خود را وارد کنند.

یکی از معیارهای مهم در انتخابات، انقلابی و مردمی بودن کاندیداها است و اینکه در شرایط حساس و بزنگاهها حرف حق بر زبانشان جاری باشد.

بی تردید حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای و برگزاری انتخابات باشکوه موجب نا امیدی دشمنان و عزت و اقتدار جمهوری اسلامی خواهد شد. دشمن همواره در پی توطئه های مختلف بر علیه ملت ما بوده و باز هم به دنبال نفوذ در کشور است. از این رو عمل به رهنمود های مقام معظم رهبری جهت مقابله با توطئه های دشمنان ضروری است.

امیدواریم امسال هم شاهد برگزاری انتخاباتی شایسته نظام جمهوری اسلامی باشیم و مردم همچون حماسه ۲۲ بهمن، جهان را بار دیگر با حضور حداکثری خود پای صندوق های رای شگفت زده کنند.

Visits: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *