صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات حماسه ای دیگر رقم خواهند زد

استاندار هرمزگان:

مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات حماسه ای دیگر رقم خواهند زد

استاندار هرمزگان گفت: ستاد انتخابات استان تلاش های بسیاری داشته و بدون هیچ دغدغه ای آماده برگزاری انتخابات در هرمزگان هستیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، جاسم جادری در مراسم تقدیر از سرپرست سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان اظهار داشت: تا به این لحظه در بحث انتخابات به شکلی پیش رفته ایم که بدون مشکل و حاشیه ای انتخابات را برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند برای کشور و استان سرنوشت ساز است، افزود: مردم با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.

وی در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به احداث ۲۲ بوستان بانوان در سطح استان هرمزگان، گفت: تحقق و انجام این امر، کاری بی سابقه در سطح کشور بود که به همت نیروها و پیمانکاران این استان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه برای موفقیت باید کار جهادی کنیم ، خاطرنشان کرد: استان هرمزگان در زمینه های مختلف رتبه های برتر کشوری را کسب کرده و اقدامات خوبی در این استان انجام و آغاز شده است.

در این مراسم از زحمات و تلاش های بهرام حسین پور سرپرست سازمان همیاری شهرداری های هرمزگان برای احداث پروژه های بوستان های بانوان و همچنین محوطه سازی و ساخت سردرب ساختمان استانداری توسط استاندار هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

استان هرمزگان دارای پنج کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که سه نفر از حوزه مرکزی ( بندرعباس، قشم ، حاجی آباد، ابوموسی و بندرخمیر) یک نفر از حوزه شرق استان (میناب ، رودان ، جاسک ، سیریک و بشاگرد ) و یک نفر نیز از حوزه غرب (بندرلنگه، بستک و پارسیان) هستند

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ۹۴ برگزار می شود.

از جمعیت یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفری هرمزگان ، یک میلیون و ۱۱۹ هزارو ۹۳ نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

Visits: 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *