صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی مردم هرمزگان در انتخابات

قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی مردم هرمزگان در انتخابات

انتخابات در هرمزگان

انتخابات در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: رقم زدن مشارکت ۶۷ درصدی در انتخابات توسط مردم هرمزگان حماسه ای دیگر را در کنار آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان آفرید.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری با قدردانی از حضور با شکوه و حماسی مردم هرمزگان در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: حضور بیش از ۷۵۰ هزار نفر از واجدین شرایط و رقم زدن مشارکت ۶۷ درصدی در انتخابات توسط مردم هرمزگان حماسه ای دیگر را در کنار آب های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان آفرید.

وی ادامه داد: مردم شریف هرمزگان با این حضور حماسی بار دیگر پایبندی خود به آرمان های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران را ثابت کردند.

استاندار هرمزگان افزود: مشارکت گسترده هرمزگانی ها برای تعیین سرنوشت خود با حضور در انتخابات، شرایط مناسبی را برای توسعه و پیشرفت بیشتر این استان فراهم خواهد کرد.

جادری از مردم هرمزگان برای مشارکت حداکثری در انتخابات و همچنین تمامی عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در استان که زمینه مناسب را برای برگزاری با شکوه و قانونمند انتخابات را فراهم کردند، تشکر و قدردانی کرد.

Visits: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *