صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزاری جشن اردیبهشت تئاتر در هرمزگان

برگزاری جشن اردیبهشت تئاتر در هرمزگان

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان بر نامه های اردیبهشت تئاتر هرمزگان را اعلام کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان ،علیرضا درویش نژاد ضمن تقدیر از انجمن نمایش استان و گروه های فعال تئاتر گفت :جشن اردیبهشت تئاتر هرمزگان امسال تنها اختصاص به بندر عباس ندارد و به صورت گسترده در طول یک هفته در شهرستان های مختلف همچون میناب ،رودان ،پارسیان و بستک نیز برگزار می شود.

وی به مزیت های برگزاری این برنامه به صورت مستمر اشاره کرد و افزود: بدون شک و به اذعان همگان اردیبهشت تئاتر توانسته است به بزرگترین گردهما یی هنرمندان تئاتر تبدیل شود که نتیجه آن علاوه بر آشنایی ، تبادل اندیشه و تجربه باعث شکو فایی ا ستعداد های نو ظهور در نمایش شده است.

مدیر کل فر هنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اعلام بر نامه های هفته اردیبهشت تئاتر استان پرداخت و عنوان کرد :غباروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق هنرمندان تئاتر با آرمان ها ی شهدا ، دیدار از پیشکسوتان تئاتر و عیادت از هنر مندان بیمار ،کوهپیمایی هنر مندان تئاتر ، کارگاه نمایشنامه نویسی ، کارگاه هنر اجرا ، اجرای عموم گروه های نمایشی مختلف ، نمایشگاه عکس تئاتر و… از مهمترین این برنامه ها می باشد.

درویش نژاد بر توجه و حمایت بیشتر از تئاتر شهرستان ها تاکید کرد و بیان داشت : طی سال های اخیر شاهد رشد روز افزون تئاتر در شهر ستان ها هستیم و این امر به لطف همبستگی و اتحاد خانواده تئاتر و بر گزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید مجرب محقق شده است .

وی بر توجه بیشتر گروه های نمایشی به تولید آثار مرتبط با نیاز عموم مردم تاکید کرد و افزود : یکی از نقاط مثبت فعالیت گروه های نمایش طی سال های اخیر جذب عموم مردم و به ویژه خانواده ها به سالن های نمایش می باشد.

گفتنی است: جشن هفته اردیبهشت هرمزگان ۱۶ الی ۲۳ اردیبهشت در استان هرمزگان و شهرستان ها بر گزار می شود.

بازدیدها: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *