صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

روند فیلم سازی هرمزگان رو به رشد است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

روند فیلم سازی هرمزگان رو به رشد است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در اولین جلسه شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم گفت: اعضای این شورا که همگی آنها از چهره های شاخص و فعال حوزه سینما هستند می توانند با بهره گیری از دانش و تجربه خود روند فیلم سازی در هرمزگان را بیش از گذشته ارتقا و به سوی پیشرفت سوق دهند .

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در ادامه به تبیین وظایف و اهداف شورا پرداخت و اعلام داشت : این شورا سه محور اصلی شامل صدور پروانه ساخت فیلم های کوتاه و بلند داستانی و مستند ، صدور پروانه نمایش فیلم تا سقف زمانی ۶۰ دقیقه و صدور مجوز نمایش خانگی آثار ویدئویی را در انجام امور محوله باید مد نظر قرار دهد.

وی به اعضای شورا اطمینان دادند که تمامی مراحل کار و اتخاذ تصمیمات آنها مورد حمایت این اداره کل می باشد.

درویش نژاد به اعضا یاد آور شدند: برگزاری جلسه با فیلمسازان استان به ویژه جوانان در اولویت قرار گیرد و به گونه ای رفتار شود که شرایط برای کسب مجوز های لازم تسهیل گردد.

گفتنی است: در پایان این جلسه احکام مسئولیت اعضای شورا  سعید موحدی، عبدالله خدا کریمی، رضا کمالی، محمد رضا رکن الدینی و سرکار خانم فروزان کهوری نژاد توسط مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان به آنان اعطا گردید.

همچنین در این جلسه امین درستکار کارشناس امور سینمایی اداره کل به عنوان دبیر این شورا معرفی گردید.

بازدیدها: ۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.