صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان منصوب شد

با حکم استاندار هرمزگان؛

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان معرفی شد

مسعود پاکزاد

مسعود پاکزاد

مسعود پاکزاد با حکم استاندار هرمزگان به عنوان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور حکمی مسعود پاکزاد را به عنوان مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با استعانت از خداوند منان و نظر به تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری پست ردیف ۲۶۳ – ۲۹ سازمان مصوب استانداری منصوب می شوید.

امید است در پرتو عنایات الهی و با جدیت و پشتکار و در راستای منویات مقام عظمای ولایت ضمن برنامه ریزی مطلوب و بهره گیری مناسب از امکانات، استعدادها و ظرفیت های موجود در استان، در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

شایان ذکر است؛ مسعود پاکزاد پیش از این مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان بود. در واقع پاکزاد آخرین مدیر کل روابط عمومی استانداری بود و از این پس مسئول روابط عمومی استانداری، معاون مدیر کل حوزه استاندار است.

بر اساس چارت جدید ابلاغی به استانداری های کشور، اداره کل روابط عمومی با اداره کل حوزه استاندار ادغام شده و معاونت روابط عمومی در زیر مجموعه آن تشکیل شده است و علاوه بر این دو معاونت بین الملل و امور اجرایی نیز در زیر مجموعه این اداره کل فعالیت خواهند داشت.

در ضمن سرکار خانم لیلا بایگان به عنوان مسئول جدید روابط عمومی استانداری هرمزگان معرفی گردید.

Visits: 73

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *