شماره مجوز: 83030

از هیچگونه کمکی به آموزش و پرورش هرمزگان دریغ نمی کنیم

دکتر جادری:

 از هیچگونه کمکی به آموزش و پرورش هرمزگان دریغ نمی کنیم

معارفه مدیر کل جدید آموزش و پرورش هرمزگان

معارفه مدیر کل جدید آموزش و پرورش هرمزگان

آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با حضور حمیدرضا کفاش”معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش” جاسم جادری “استاندار هرمزگان”، آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان، احمد مرادی و حسین هاشمی تختی دو تن از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و با حضور گسترده معلمان استان برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز: دکتر جاسم جادری در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه حضور پرشور در این مراسم نشانگر آن است که مردم استان همواره خدمتگزارانی که وقت خود را صرف خدمت صادقانه کرده اند را می شناسند و مورد تکریم قرار می دهند، عنوان کرد: حوزه تعلیم و تربیت که موتور محرک توسعه نام گذاری شده و اساس یک کشور است و خلقت بر پایه آن نهادینه شده، نیازمند حضور خدمتگزارانی است که دلسوزانه و فداکارانه در این مسیر گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه امروزه شایسته ترین انسان ها معلمان هستند و افتخار بزرگ من این است که شغل معلمی را تجربه کرده ام، اضافه کرد: آموزش و پرورش ایران با آموزش و پرورش کشورهایی مانند چین و روسیه تفاوت دارد زیرا آموزش و پرورش نظام جمهوری اسلامی ایران علاوه بر تعلیم، تزکیه را جزء اولویت های این نهاد قرار داده است تا رسالت الهی در کنار توحید و علم قرار بگیرد و اهداف عالیه به سر منزل مقصود برد.

استاندار هرمزگان افزود: برای ما افتخار است که پرچم دار مبارزه با جهل و نادانی هستیم و در برابر ظلم و استکبار جهانی مبارزه می کنیم.

جادری با بیان اینکه امروزه دنیا به دنبال توقف حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: آموزش و پرورش از اول انقلاب به گونه ای حرکت کرده که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، جبهه های جنگ را اداره کرد، بعد از جنگ تحمیلی کشور را ساخت و در دوران پساتحریم رسالت سازندگی انسان هایی را برعهده دارد که وظیفه توسعه و عمران کشور را یدک می کشند.

وی در ادامه با تقدیر از عملکرد مدیرکل سابق آموزش و پرورش هرمزگان، خاطرنشان کرد: رتبه و جایگاه آموزش و پرورش هرمزگان در کشور باید با تلاش و کار زیاد ارتقاء یابد.

استاندار هرمزگان در پایان با بیان اینکه بنده به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان آمادگی هر گونه کمکی را به مدیر جدید این نهاد در مسیر ارتقاء تعلیم و تربیت هرمزگان را دارم، تصریح کرد: در این استان فقر و محرومیت از سال های قبل انباشته شده که از پیشرو برداشتن تمامی آنها نیازمند عزم جدی و همکاری دستگاه های دولتی و به ویژه نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی است تا آموزش و پرورش بتواند علاوه بر حمایت جمعیت زیر مجموعه خود، در مسیر تعالی و رشد حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *