(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

حداقل خودمان، دست از دشمنی با خودمان بر داریم

حداقل خودمان، دست از دشمنی با خودمان بر داریم

مخالفان دولت روحانی که هر روز بحران تازه ای را به منظور تخریب این دولت می آفرینند پس از ماجرای فیش های حقوقی که به ضرر خودشان تمام شد اکنون به طرح این پرسش پرداخته اند که با اجرای برجام چرا چرخ های اقتصادی نمی چرخد؟ در جواب مخالفان دولت باید گفت: اولاً برجام به تنهایی نمی تواند باعث شکوفایی اقتصادی شود و ثانیاً مگر دلواپسان اجازه می دهند که این دولت برنامه های خود را به پیش ببرد؟

با این بحران آفرینی ها، انتقادات ناجوانمردانه و کارهای تخریبی که از سوی جناح شکست خورده صورت می گیرد قطعا اگر دکتر روحانی نتواند هیچ کاری هم انجام دهد باز محبوب خواهد ماند و مجدداً برای دوره بعد با رای بالایی انتخاب خواهد شد.

زیرا مردم می بینند که این عده چگونه چشم خود را بر روی فسادهای دولت قبل بسته اند و هنوز هم از رییس دولت نهم و دهم حمایت می کنند! اگر حقوق های نامتعارف بد است چرا در دولت احمدی نژاد از آن حرفی زده نشد؟ اگر پاکترین دولت بود چرا این همه اختلاس و حیف و میل بیت المال صورت گرفت؟ قطعاً اگر شخص دیگری بجز روحانی بر مسند ریاست جمهوری نشسته بود موضوع فیش های نجومی هم رسانه ای نمی شد و پرداخت چنین حقوق های بالایی، مانند گذشته ادامه می یافت.

نمی توان همه مسائل را عنوان کرد چون به ضرر انقلاب و نظام مقدس اسلامی تمام خواهد شد. اما اعتماد عمومی در دولت های نهم و دهم خدشه دار شد و دولت یازدهم در تلاش است که این اعتماد از دست رفته را بازگرداند و دلبستگی مردم به نظام اسلامی را افزایش دهد؛ اما متاسفانه کسی قدرشناس نیست. کاش همگی به فکر حفظ مصالح نظام بودیم. همه ما می دانیم که آمریکا و دیگر کشورهای غربی دست از دشمنی با ما بر نمی دارند ولی بیایید حداقل خودمان دست از دشمنی با خودمان بر داریم. هر دو جناح چپ و راست در کشور تخریب همدیگر را کنار بگذارند و در برابر دشمنان خارجی با هم متحد شوند. زیرا اختلافات جناحی در کشور به سود دشمنان ما تمام خواهد شد.

این دولت همین اندازه که توانسته جلوی برخی فسادها، تورم و وخامت بیشتر اوضاع اقتصادی کشور را بگیرد کار بزرگی انجام داده است. اگر همه به دولت منتخب مردم کمک کنند مطمئنا در همه امور موفق خواهد شد. به این موضوع بیندیشیم که موفقیت و سربلندی هر دولتی در این کشور، به موفقیت و سربلندی نظام منجر خواهد شد.

به قلم: حسین فریدونی (سردبیر)

One comment on “حداقل خودمان، دست از دشمنی با خودمان بر داریم

  1. علی گفت:

    وقتی دولت روحانی بی محابا و با دشمنی عجیبی همه ی دستاوردهای دولتهای نهم و دهم را به تمسخر میگرفت و رییس جمهور قبلی را فاسدترین ادمها میعرفی میکرد باید فکر اینجا را هم میکرد
    کلوخ انداز را جواب سنگ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *