شماره مجوز: 83030

افتتاح مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر در هفته دولت

افتتاح مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر در هفته دولت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: مجتمع فرهنگی – هنری شهرستان رویدر بندرخمیر در هفته دولت با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت: مجتمع فرهنگی – هنری رویدر بندرخمیر با هدف گسترش فضاهای فرهنگی در مناطق کمتر برخوردار انجام پذیرفت و به دلیل مرکزیت شهر رویدر بسیاری از بخش ها، روستاها و مناطق می توانند از این فضای فرهنگی بهره مند شوند.

وی به کیفیت و میزان اعتبارات این پروژه اشاره کرد و افزود : مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر دارای ۵۵۲ متر زیر بنا و ساخت آن از سال ۱۳۸۸ توسط اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: این مجتمع دارای فضاهای کاربری همچون سالن آمفی تئاتر، گالری و نمایشگاه ، کلاس های آموزشی ، کتابخانه ، اتاق جلسات ،بخش مدیریت، دبیرخانه و بایگانی ، اطلاعات ، تلفنخانه ، آبدارخانه ، نمازخانه و … می باشد.

درویش نژاد به افتتاح این پروژه با حضور مقامات کشوری و استانی اشاره کرد و بیان داشت : هماهنگی های لازم جهت حضور مقامات صورت گرفته است و پس از هماهنگی نهایی در هفته دولت افتتاح می شود.

گفتنی است: علاوه بر پروژه مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر ، افتتاح هنرستان هنرهای زیبای بندرعباس نیز از دیگر پروژه های فرهنگی است که در هفته دولت در بخش فرهنگ افتتاح می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *