سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

افتتاح مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر در هفته دولت

افتتاح مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر در هفته دولت

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان: مجتمع فرهنگی – هنری شهرستان رویدر بندرخمیر در هفته دولت با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد با اعلام این خبر گفت: مجتمع فرهنگی – هنری رویدر بندرخمیر با هدف گسترش فضاهای فرهنگی در مناطق کمتر برخوردار انجام پذیرفت و به دلیل مرکزیت شهر رویدر بسیاری از بخش ها، روستاها و مناطق می توانند از این فضای فرهنگی بهره مند شوند.

وی به کیفیت و میزان اعتبارات این پروژه اشاره کرد و افزود : مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر دارای ۵۵۲ متر زیر بنا و ساخت آن از سال ۱۳۸۸ توسط اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: این مجتمع دارای فضاهای کاربری همچون سالن آمفی تئاتر، گالری و نمایشگاه ، کلاس های آموزشی ، کتابخانه ، اتاق جلسات ،بخش مدیریت، دبیرخانه و بایگانی ، اطلاعات ، تلفنخانه ، آبدارخانه ، نمازخانه و … می باشد.

درویش نژاد به افتتاح این پروژه با حضور مقامات کشوری و استانی اشاره کرد و بیان داشت : هماهنگی های لازم جهت حضور مقامات صورت گرفته است و پس از هماهنگی نهایی در هفته دولت افتتاح می شود.

گفتنی است: علاوه بر پروژه مجتمع فرهنگی – هنری شهر رویدر ، افتتاح هنرستان هنرهای زیبای بندرعباس نیز از دیگر پروژه های فرهنگی است که در هفته دولت در بخش فرهنگ افتتاح می شود.

Views: 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *