صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

پلاژ بانوان در بندرعباس دهه فجر افتتاح می شود

پلاژ بانوان در بندرعباس دهه فجر افتتاح می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از افتتاح و راه اندازی مجتمع تفریحی دریایی بندرعباس (معروف به پلاژ بانوان) در دهه فجر خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، بهروز اکرمی در بازدید از پروژه ساخت مجتمع تفریحی دریایی بندرعباس (پلاژ بانوان) پیشرفت فیزیکی این پروژه را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: به طور کلی عملیات ساخت این مجتمع فعال و روند روبه رشد خوبی دارد که طبق اظهار مجری و کارفرمای طرح تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این مجتمع تفریحی در ساحل سوروی بندرعباس در زمینی به مساحت ۹۰هزار مترمربع اجرا شده است که ۵ هزار مترمربع از آن ابنیه های سرپوشیده و حدود ۷۲ هزار مترمربع نیز محوطه سازی به صورت بوستان و پارک ورزشی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: تاکنون عملیات ساخت ابنیه های سرپوشیده همچون ساختمان پلاژ بانوان، پلاژ آقایان، رستوران، بازارچه و دیگر ابنیه های جانبی و تاسیساتی این پروژه تمام شده و تنها مرحله تجهیز این اماکن باقی مانده است.

وی اضافه کرد: همچنین عملیات احداث ابنیه های سر باز همچون استخرهای آب شیرین ویژه کودکان و بانوان تکمیل شده و استخر دریایی مخصوص بانوان در مرحله نهایی ساخت است.

اکرمی در خصوص بخش های مختلف این مجتمع، اظهار داشت: رستوران غذاهای دریایی، بوفه، اتاق ماساژ، بدنسازی، کافه تریا، دوش، رختکن و قسمت های اداری و تاسیسات از جمله بخش های داخلی این پلاژ هستند که از سه سیستم تهویه هوا شامل هواساز، تهویه و برودتی بهره می برند.

وی به اقدامات باقی مانده برای اتمام کامل این مجتمع اشاره کرد و گفت: ساخت زمین های ورزشی در نظر گرفته شده در بوستان و پارک این مجتمع شامل زمین اسکیت ، تنیس ، پیست دوچرخه سواری ، زمین والیبال ، فوتسال و زمین بازی کودکان باقی مانده که می بایست با همکاری و نظارت اداره کل ورزش و جوانان به صورت استاندارد ساخته شوند.

وی خاطر نشان کرد: این مجتمع تفریحی در راستای ارتقا رفاه شهروندان و گردشگران برای استفاده بهتر از ساحل و دریا طراحی و راه اندازی می شود که می تواند در بهبود وضعیت گردشگری استان تاثیرگذار باشد.

Visits: 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *