شماره مجوز: 83030

۸۰ درصد خانوارهای استان هرمزگان سرشماری شدند

۸۰ درصد خانوارهای استان هرمزگان سرشماری شدند

صالح دریانورد

صالح دریانورد

مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان گفت: ۸۰ درصد خانوارهای استان هرمزگان سرشماری شدند.

صالح دریانورد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون اطلاعات ۸۰٫۶۵ درصد خانوارها در سرشماری حضوری ثبت شده است، بیان داشت: ماموران سرشماری با گذشت ۲۶روز از سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش حضوری به ۶۶۸ هزار و ۵۶۰ مکان مراجعه و تاکنون ۴۱۹هزارو ۱۲۵ خانوار را سرشماری کردند.

به گزارش صدف نیوز: وی افزود: در مراجعه ماموران سرشماری در کلیه نقاط استان، تاکنون  ۳۸۷ هزارو ۳۴۳ مکان به عنوان اقامتگاه معمولی خانوارهای استان شناسایی شده است.

دریانورد اظهار داشت: ماموران سرشماری موفق شدند از ۵۵.۷۳درصد خانوارها یعنی معادل ۲۳۳هزارو ۵۹۳ خانوار کدآماری دریافت شده و ۳۶٫۷ درصد خانوارها معادل ۱۵۳هزارو ۸۲۹ خانوار به صورت مصاحبه با فرم سرشماری شده اند.

وی با اظهار اینکه در مراجعه ماموران همچنین ۹۹/۳ درصد خانوارها غایب بودند، از عموم مردم خواست همچنان تا پایان سرشماری عمومی نفوس ومسکن به ماموران سرشماری را همچون فرزندان خود بدانند و با آنها همکاری کنند.

 مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان ابرازداشت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن امسال در دو مرحله انجام شده که در مرحله اینترنتی از ۳ الی ۳۰ مهر با مشارکت فعال مردم انجام شد و استان هرمزگان توانست جایگاه مناسبی در بین ۶ استان برتر کشور به دست آورد.

سرشماری عمومی نفوس و مسکن به روش حضوری از ۲۸ مهر آغاز شده و تا ۲۸ آبان ادامه داشت و در شهرهای بزرگ تا پایان آبان نیز تمدید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *