شماره مجوز: 83030

چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب ۲۶ دیماه در هرمزگان برگزار می شود

چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب ۲۶ دیماه در هرمزگان برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب ۲۶ دیماه لغایت ۲ بهمن ماه در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در جلسه ستاد هماهنگی این برنامه ضمن تاکید بر اهمیت این رویداد بیان کرد: نمایشگاه سراسری کتاب یکی از مهمترین مطالبات جدی مردم در حوزه فرهنگ است.

وی افزود: چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب با حضور بیش از ۶۰۰ غرفه و همچنین حضور ۴۵۰ ناشر از سراسر کشور در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس برگزار می شود.

دبیر چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان بر تقویت برنامه های مختلف نمایشگاه تاکید کرد و بیان داشت: انتظار می رود امسال افتتاحیه نمایشگاه با حضور عالی ترین مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شود و رای زنی ها در این خصوص در حال انجام است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان خواهان نشان دادن ظرفیت های فرهنگی –هنری هرمزگان در نمایشگاه شد و گفت: این رویداد با حجم گسترده مخاطبان بهترین ظرفیت برای معرفی استعدادها و ظرفیت های هنرمندان در رشته های مختلف است.

درویش نژاد در ادامه بر استفاده از حداکثر توان و همکاری سایر ادارات و سازمان ها تاکید کرد و افزود: خوشبختانه طی این چند دوره مقام عالی استان، نمایندگان مجلس، فرمانداران، شهرداران، ائمه جمعه و جماعت و… نهایت همکاری و تعامل را هم به لحاظ اقتصادی و معنوی داشته اند به ویژه استاندار فرهنگ دوست هرمزگان که در همه شرایط یاری گر و حامی بوده اند.

گفتنی است: چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان ۲۶ دیماه لغایت ۲ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس واقع در سه را جهانبار برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *