صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

در دولت یازدهم ۷۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق هرمزگان اضافه شد

دکتر جادری در نشست مشترک با وزیر نیرو و مدیران صنعت آب و برق استان:

در دولت یازدهم ۷۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق هرمزگان اضافه شد

جلسه مشترک استاندار هرمزگان با وزیر نیرو

استاندار هرمزگان گفت: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا کنون به ۲۷۰ روستا در استان هرمزگان آبرسانی شده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در نشست مشترک با وزیر نیرو،  نمایندگان مردم استان در مجلس و مدیران صنعت آب و برق استان هرمزگان، عنوان کرد: از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تا کنون به ۲۷۰ روستا در استان هرمزگان آبرسانی شده و در بخش برق نیز ۷۰۰ مگاوات به ظرفیت تولید برق استان اضافه شده است.

وی ادامه داد: سرمایه گذار بخش خصوصی برای احداث سد برای تامین آب در استان وجود دارد که نیاز است ساز و کار این سرمایه گذاری توسط وزارت نیرو مشخص شود.

استاندار هرمزگان به مشکل ورود پساب فاضلاب بندرعباس به دریا اشاره کرد و بیان داشت: وضعیت ورود پساب به دریا در بندرعباس همواره مورد انتقاد قرار گرفته و ورود فاضلاب به دریا برای این شهر مناسب نیست و درخواست داریم این مشکل نیز با حمایت وزارت نیرو رفع شود.

جادری تصریح کرد: همچنین درخواست داریم تدابیری اتخاذ شود که روان آب ها و رودخانه های موجود در استان هرمزگان به عنوان آب مرزی تعریف شوند تا بتوان اقدامات لازم را برای مهار و استفاده از آنها انجام داد.

وی گفت: از اقدامات شاخص انجام شده در هرمزگان برق رسانی به روستاهای استان بوده که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

Visits: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *