سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

دکتر روحانی، سایه جنگ را از ایران دور کرد

فاطمه هاشمی:

دکتر روحانی، سایه جنگ را از ایران دور کرد

فاطمه هاشمی رفسنجانی

فرزند آیت االله هاشمی رفسنجانی گفت:  در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری هر روز شاهد دورغ های متعددی از سوی مخالفان دکتر روحانی هستیم، در این مسیر ما وظیفه‌داریم در مقابل این دروغ‌گویی‌ها بایستیم و افکار مردم را روشن کنیم.

به گزارش صدف نیوز، فاطمه هاشمی عصر روز ۲۴ اردیبهشت در جمع حامیان حسن روحانی در بندرعباس،  یکی از راه‌های  روشنگری و کشیدن خط بطلان بر سیاه نمایی‌ها را حضور تک‌تک زنان، دختران، مردان و پسران در شهرها و روستاها دانست و عنوان کرد: دوستداران کشور ایران با آگاهی بخشی به مردم موجب ایجاد موج و حمایت حداکثری از آقای روحانی شویم.

فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) با یادآوری مدیریت هشت‌ساله دولت قبل  افزود: نباید اجازه دهیم انتخابات سال ۸۴ تکرار و شاهد عقب‌گرد روند توسعه کشور در تمامی عرصه‌ها باشیم.

وی به نعمت‌های فراوان خدادادی کشور ایران اشاره کرد و گفت: ایران علاوه بر این نعمت‌ها از نعمت امنیت و آرامش برخوردار است این آرامش در حالی بر کشور ایران حاکم است که در منطقه ما جنگ و ناامنی همه‌جا را فراگرفته است و هر روز خبری از کشته شدن تعداد زیای از مسلمانان در کشورهای منطقه می‌شنویم و ما باید با انتخاب یک رئیس‌جمهور خوب در رأس کشور از نعمت‌هایی که خداوند به ایران داده تشکر کنیم.

وی افزود: مردم در دوره قبل دکتر روحانی را انتخاب کردند که وی  طی چهار سال گذشته با عقلانیت و تدبیر سایه جنگ را از ایران دور کرد.

هاشمی رفسنجانی با یادآوری سخنانی از پدر بزرگوارش در سال ۹۲ گفت: پدرم در آن روزها گفت که ملت ایران تغییر می‌خواهند و نتیجه را با شرکت حداکثری در انتخابات و پیروزی دکتر روحانی در آن دوره دیدند.

وی با بیان اینکه دولت‌های موفق باید در دو دوره کشور را اداره کنند، بیان کرد: برای دولت‌های ناموفق دو سال هم زیاد است و از آنجا که دولت روحانی عملکرد موفقی داشته است باید هشت‌ساله باشد تا بتواند برنامه‌های خود را تکمیل و ثمره آن را تا پایان چهارساله دوم بچیند.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *