(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

حمایت دولت از مطبوعات هرمزگان حذف شده بود

به دلیل خارج شدن استان هرمزگان از لیست استان های محروم؛

حمایت دولت از مطبوعات هرمزگان حذف شده بود

مراسم روز خبرنگار در بندرعباس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: هرمزگان جزء استان های کم برخوردار در حمایت از مطبوعات قرار خواهد گرفت.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری دستگاه های مختلف در برگزاری مطلوب مراسم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: به دلیل خارج شدن استان هرمزگان از لیست استان های محروم، حمایت دولت از مطبوعات هرمزگان هم حذف شده بود و با رایزنی هایی که انجام دادیم قرار شد  که در این زمینه تجدید نظر شود که مطبوعات این استان نیز مورد حمایت قرار گیرند.

وی ادامه داد: خبرنگاران قشر زحمت کش، کوشا و حساس به مسائل مختلف جامعه هستند که به خوبی تنگناها، نقاط قوت و ضعف را مشاهده و به صورت صحیح و درست به گوش و سمع مردم و مسئولان می رسانند.

دکتر درویش نژاد به مشکلات مطبوعات استان اشاره کرد و افزود: مشکلات این قشر متعدد و گوناگون است و مهمترین آن قرار نگرفتن هرمزگان جزء مناطق کمتر برخوردار در خصوص حمایت از مطبوعات می باشد که با رایزنی های صورت گرفته ۵۰ درصد مشکل و موانع حل و برداشته شده است و امیدواریم بزودی مطبوعات استان از این حمایت برخوردار شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مطالبات خبرنگاران اشاره کرد و اظهار داشت: اهرمی برای فشار آوردن از طریق این اداره کل بر سایر ادارات وجود ندارد اما می توان از طریق دستگاه های بالادستی این مسیر هموار شود.

درویش نژاد به وضعیت مسکن خبرنگاران پرداخت و بیان کرد: فاز اول تعاونی مسکن خانه مطبوعات به زودی تحویل اعضاء می شود و ثبت نام فاز دوم نیز شروع شده است و هیچ مشکلی برای خانه دار شدن اهالی مطبوعات و خبرنگاران وجود ندارد .

در ادامه پس از خوش آمدگویی سخنرانی غلامحسین عطایی رییس خانه مطبوعات و معصومه قاسمی مدیر عامل خانه مطبوعات از خبرنگاران تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *