سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

افتتاح ۱۰۴ پروژه توزیع برق هرمزگان در هفته دولت

افتتاح ۱۰۴ پروژه توزیع برق هرمزگان در هفته دولت

مدیر عامل توزیع برق هرمزگان

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: ۱۰۴ طرح عمرانی به ارزش ۶۸ میلیارد تومان هفته دولت در استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش صدف نیوز: محمد ذاکری در نشست خبری به مناسبت هفته دولت افزود: طرح های آماده افتتاح در هفته دولت شامل ۱۴۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، ۱۹۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی، ۸۲۲ دستگاه پست جدید هوایی و زمینی توزیع، ۶ هزار و ۶۰۱ دستگاه چراغ روشنایی و برق دار شدن ۶ روستای بالای ۱۰ خانوار هرمزگان است.

وی ادامه داد: ۲ روستای بالای ۱۰ خانوار در دست برقرسانی است که با تکمیل عملیات آن هیچ روستای بالای ۱۰ خانوار بدون برق در هرمزگان نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان اظهار داشت: اجرای این طرح ها موجب افزوده شدن ۱۲ هزار و ۳۶۷ مشترک جدید به تعداد مشترکان هرمزگان شده و در حال حاضر ۶۴۰ هزار مشترک در استان وجود دارد.

مهندس ذاکری یادآور شد: ناحیه چهارم مدیریت برق شهرستان نیز برای بهبود خدمات رسانی به مشترکان قسمت شرقی شهر بندرعباس در این هفته به بهره برداری می رسد که از بار مدیریت برق ناحیه دو خواهد کاست. تاکنون سه ناحیه خدمات رسانی در شهرستان بندرعباس وجود داشته که ناحیه ۳ فقط مختص به مشترکین روستایی و حومه بندرعباس می باشد. به گفته وی، برای اجرای طرح های یاد شده از محل منابع ریالی داخلی وزارت نیرو ، منابع ریالی استانی و منابع ریالی سفر مقام معظم رهبری هزینه شده است.

هرمزگان دارای ۶۴۰ هزار مشترک، ۲۴ هزار کیلومتر شبکه توزیع برق ۲۳ هزار پست توزیع برق است و میزان تولید برق در این استان هم به ۲ هزار و ۳۵۰ مگاوات می رسد.

مهندس ذاکری خاطر نشان کرد: در سطح شهرستان بندرعباس ۱۱ پروژه با اعتبار ۲۸ میلیارد و ۸۲۳ میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد و در شهرستان خمیر ۱۱پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال، شهرستان بندر لنگه ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال، شهرستان پارسیان ۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۴۸۲ میلیون ریال، شهرستان بستک ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۲۶۳ میلیون ریال، شهرستان میناب ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد و ۶۵۸میلیون ریال، شهرستان سیریک ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۹۹میلیون ریال، شهرستان بشاگرد ۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد و ۳۶ میلیون ریال، شهرستان جاسک ۱۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۶میلیارد و ۵۲۶ میلیون ریال، شهرستان رودان ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال، شهرستان حاجی اباد ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد و ۳۵۹میلیون ریال و در شهرستان قشم ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال همزمان با هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

Views: 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *