صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

استاندار جدید هرمزگان، دست یاری بسوی نمایندگان استان دراز کرد

استاندار جدید هرمزگان، دست یاری بسوی نمایندگان استان دراز کرد

همتی، استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان بر لزوم همدلی و همکاری تمامی ارکان برای پیشرفت و ارتقا جایگاه استان هرمزگان در عرصه های مختلف تاکید کرد و گفت: همدلی تمامی ارکان برای پیشرفت هرمزگان ضروری است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نخستین ساعات آغاز به کار به عنوان نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، در نشستی با نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات استان را مورد بررسی قرار داد.

استاندار هرمزگان در این نشست بر لزوم همدلی و همکاری تمامی ارکان برای پیشرفت و ارتقا جایگاه استان هرمزگان در عرصه های مختلف تاکید کرد و بیان داشت: در این راستا نمایندگان مجلس نقش مهمی دارند و می توانند در رفع مشکلات استان کمک بسیاری به مدیریت اجرایی و عالی هرمزگان داشته باشند.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم در هرمزگان فصل نوینی از خدمت به مردم را طبق برنامه های توسعه ای آغاز کنیم و از نمایندگان استان می خواهیم تا مجموعه مدیریت عالی استان را یاری کنند.

همتی اظهار داشت: کمک به تامین بودجه های مورد نیاز استان از موارد مهمی است که در دستور کار مجلس قرار می گیرد و می توانیم با همکاری نمایندگان استان در جهت بهبود وضعیت هرمزگان در این عرصه گام برداریم.

شایان ذکر است؛ در این نشست که با حضور هر پنج نماینده مردم هرمزگان در مجلس برگزار شد، نمایندگان استان نیز بر همکاری با دکتر فریدون همتی استاندار جدید هرمزگان برای خدمت بیشتر به مردم استان تاکید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.