(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

۴۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در هرمزگان برگزار می‌شود

۴۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در هرمزگان برگزار می‌شود

هفته بسیج

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از اجرای ۴۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در هرمزگان خبر داد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد: در طول هفته بسیج برنامه‌های متنوع و مختلفی با رویکرد توجه ویژه به اعتلای بسیج در حوزه دفاع، فرهنگ و خدمات اجتماعی برنامه ریزی شده است.

به گزارش صدف نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار کرمانشاه، کردستان و ایلام  در حادثه زلزله، از خداوند برای بازماندگاه این حادثه صبر جمیل خواستاریم تا تقربی شود به درگاه خداوند و انشاا… همه مسئولین تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به این موضوع خواهند کرد تا هموطنان ما در این فصل از سرما بتوانند به آرامش خاطر برسند.

وی، در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، اظهار داشت: بسیج یک تفکری است و هر جا این تفکر شکل گرفت بن‌بست‌ها شکسته شد.

سردار ترابی با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی نبود الان وضعیت در منطقه به صورتی دیگر بود، گفت: با همین روحیه بسیجی همه تحلیلات دشمن نقش برآب می‌شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از عملکرد بسیجیان عنوان و خاطرنشان کرد: آرمان انقلاب اسلامی، آرمانی انقلابی است و دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران در سایه رشادت های شهدا همواره شکست می خورند.

سردار ترابی از اجرای ۴۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در هرمزگان خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت هفته بسیج ۴۰۰ برنامه علمی، فرهنگی و اجتماعی در ۱۳ شهرستان استان هرمزگان برگزار می‌شود که مهم‌ترین این برنامه‌ها تجمع بزرگ بسیجیان در پنج آذر است.

وی بیان داشت: از ۲۹ آبان تا پنج آذر گروه‌های پزشکی بسیج به روستا‌های محروم هرمزگان اعزام می‌شوند و بیماران نیازمند را رایگان معاینه می‌کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی در مدارس، سرکشی از خانواده‌های شهدا و دیدار با جانبازان و آزادگان هرمزگانی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در هرمزگان است.

از یکم تا هفتم آذر به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *