(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

بسیج اساتید هرمزگان به کمک دستگاههای اجرایی بیایند

دکتر همتی:

بسیج اساتید هرمزگان به کمک دستگاههای اجرایی بیایند

بسیج اساتید در دیدار با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: نقشه راه توسعه هرمزگان باید با کمک اساتید دانشگاهی تدوین شود و روسای کارگروه های بسیج اساتید باید در عرصه های مختلف این کارگروه ها را فعال کرده و بازوی مشورتی نهادهای اجرایی استان باشند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان، عنوان کرد: اساتید بسیجی از اقشار نخبه جامعه هستند که می توانند به دستگاه های اجرایی استان مشاوره و کمک های علمی و فکری ارائه دهند.

وی ادامه داد: اساتید دانشگاه ها باید تلاش کنند تا فارغ التحصیلان دانشگاه ها، افرادی مسئولیت پذیر برای تحول جامعه باشند.

استاندار هرمزگان افزود: نقشه راه توسعه هرمزگان باید با کمک اساتید دانشگاهی تدوین شود و روسای کارگروه های بسیج اساتید باید در عرصه های مختلف این کارگروه ها را فعال کرده و بازوی مشورتی نهادهای اجرایی استان باشند.

همتی با بیان اینکه دولت بستر را برای توسعه فعالیت های بخش خصوصی آماده کرده است، تصریح کرد: اگر دانشگاهیان از بخش خصوصی حمایت و پشتیبانی علمی داشته باشند شاهد تولید ثروت و ایجاد تحولات عظیم در استان هرمزگان خواهیم بود.

وی گفت: بدنه اداری و کارشناسی باید ارتباط خوبی با بخش خصوصی برقرار کند و نگرش حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی در تمامی سطوح ایجاد شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: اساتید دانشگاه، دانشجویان را به شکلی تربیت و آموزش دهند که پس از فارغ التحصیلی توانایی کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای خودش و دیگر افراد را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *