(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است

استاندار هرمزگان در همایش عمل در سایه وحدت:

جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است

استاندار هرمزگان در همایش عمل در سایه وحدت

استاندار هرمزگان گفت: جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است و از روز اول استقرار با نگاه بلند امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و وحدت مسلمانان تلاش کرده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در همایش عمل در سایه وحدت که در جزیره قشم برگزار شد، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران از روز اول استقرار با نگاه بلند امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و وحدت مسلمانان تلاش کرده است.

وی ادامه داد: امروز مردم ایران در کنار ملت های سوریه، عراق، یمن، فلسطین و لبنان قرار گرفته و موجب ایجاد وحدت در میان مردم این ملت ها شده اند که همین وحدت موجب خنثی شدن توطئه دشمنان در منطقه و از بین رفتن داعش و گروهک های تکفیری شده است.

استاندار هرمزگان افزود: امروز اگر جامعه اسلامی با یک حرکت بزرگ برعلیه تصمیمات استکبار در فلسطین قیام کند و با فریاد مرگ بر آمریکا در کنار هم قرار گیرند، حتما دشمنان از مواضع ظالمانه خود عقب نشینی خواهند کرد.

همتی تصریح کرد: مردم ایران در شرایط سختی همچون دوران دفاع مقدس، توطئه تحریم‌های ظالمانه دشمنان که برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران صورت دادند را با وحدت و همبستگی خنثی کردند.

وی بیان داشت: امروز در سایه رهبری فرزانه انقلاب و همبستگی اقوام و مذاهب در کشور، هر تصمیمی در منطقه با لحاظ کردن نظر جمهوری اسلامی ایران اجرایی می شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران از طریق اقتصاد است، اضافه کرد: تحریم های ظالمانه به همین دلیل صورت گرفت اما با وحدت و هوشیاری ملت و تبعیت از رهبری فرزانه انقلاب این دوران سخت را پشت سر گذاشتیم.

همتی خاطرنشان کرد: مردم انقلاب را از خودشان می‌دانند و این به معنی این نیست که ضعف و مشکل نداریم اما باید برای ساختن کشور تلاش کنیم و توانایی‌ها را به میدان بیاوریم.

وی گفت: هرمزگان سرزمین استعدادهاست و اگر هر استان کشور در یک تا سه زمینه توانمندی داشته باشد، می توانم به جرات بگویم هرمزگان بیش از نیمی از استان های کشور، استعداد، توانایی و ظرفیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *