سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

با وحدت خود، دشمنان را ناامیدتر کنیم

با وحدت خود، دشمنان را ناامیدتر کنیم

هفته وحدت

هفته وحدت

نوشته: حسین فریدونی

قرن ها جهان به انتظار نشسته بود و انبیاء از آدم (ع) تا عیسی (ع) مژده آمدنش را به مردم دادند که:” ای مردم! منجی بشریت، کامل کننده دین الهی، خاتم الانبیاء (ص) خواهد آمد. با تولد حضرت محمد (ص) جهان پر از نور و شادی شد. عده ای که به امید آمدنش منتظر مانده بودند خوشحال شدند و پس از بعثت پیامبر (ص) مسلمان شدند اما برخی از یهودیان و مسیحیان نیز باور نکردند و یا نخواستند باور کنند که پیامبر اسلام (ص) آمده و حتی به حرف پیامبران خود نیز گوش نکردند و بر ادیان خود باقی ماندند و فرزندان آنها نیز همچنان در گمراهی به سر می برند و به دین نجات بخش اسلام نگرویدند.

ما مسلمانان افتخار می کنیم پیرو دینی هستیم که کامل ترین و جامع ترین دین آسمانی است. چرا که این دین برای تمام زوایای زندگی بشر برنامه دارد و اگر به طور کامل به دستورات آن توجه کنیم راه و روش خوب زندگی کردن را به ما می آموزد.

و اما سالروز میلاد پیامبر بزرگ اسلام (ص) از سوی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان هفته وحدت نامگذاری شد و این تیری بر قلب دشمنان اسلام بود که همواره به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان بوده و هستند تا به اهداف شوم خود برسند. تنها چیزی که دشمنان اسلام از آن می ترسند و تلاش می کنند که مانع آن شوند، اتحاد و همبستگی میان ملتهای مسلمان است. زیرا آنان اسلام را خطر بزرگی برای خود و منافع استکباری خود می دانند. چرا که اسلام با ناعدالتی، سلطه جویی، زورگویی، تجاوز و ظلم به دیگران مخالف است. اسلام، دین برادری، برابری، یکرنگی و عدالت خواهی است. اما دشمنانی که این چیزها را نمی پسندند سعی می کنند که از اسلام چهره ای خشن در نظر ملتها ترسیم کنند تا کسی به سمت دین اسلام نرود. اما به حمدا… بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، موج اسلام خواهی در بین ملتهای ستمدیده جهان ایجاد شد و روزبروز بر شدت آن افزوده می شود و دشمنان اسلام راه به جایی نخواهند برد. چند سالی است که ملتهای مسلمان در کشورهای عربی خاورمیانه و آفریقا بیدار شده اند و بر علیه حاکمان ظالم و ستمگر خود بپا خواسته اند و شاهد سرنگونی یکی پس از دیگری رژیم های دیکتاتوری و دست نشانده غرب هستیم و این نوید بخش پیروزی نهایی اسلام و مسلمین است.

در دستورات مقدس اسلام بر ضرورت حفظ وحدت تاکید فراوان شده و بزرگان دینی  ما همواره از وحدت و اتحاد بین مسلمانان به عنوان رمز پیروزی بر دشمنان یاد کرده اند. پس چه خوب است ما مسلمین در هفته وحدت، چه شیعه و چه سنی، اتحاد و وحدت خود را به نمایش بگذاریم و دشمنان را ناامیدتر از همیشه ببینیم.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *