صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اعتراضات خیابانی، راه حل مناسبی نیست

اعتراضات خیابانی، راه حل مناسبی نیست

مردم ما شاید نسبت به برخی نارسایی ها و مشکلات اقتصادی اعتراض داشته باشند اما قطعاً نظام اسلامی را دوست دارند.

اعتراض حق مردم است ولی باور کنید اعتراضات خیابانی به هیچ عنوان راه حل مناسبی نیست و سودی برای هیچکس ندارد. چون افراد فرصت طلب از این تظاهرات سواستفاده می کنند، با رخنه در میان جمعیت، شعارهای انحرافی سر می دهند و با ایجاد اغتشاش همه چیز را نابود می کنند. نه تنها خواسته های به حق مردم در این هیاهوها شنیده نمی شود بلکه خرابکاری ها نیز به گردن مردم بیچاره می افتد و باعث دستگیری عده ای بی گناه می شود. لذا به مردم توصیه می کنیم که در اعتراضات خیابانی شرکت نکنند.

بدتر از آن هم اینکه باعث خوشحالی دشمنان ما خواهد شد. معاندین نظام همواره منتظر این هستند که در نقطه ای از کشور صدای اعتراضی بلند شود تا به آن رنگ و لعاب سیاسی بدهند و خواسته های معقول مردم را به حاشیه برانند. دشمنان ملت به دنبال اختلاف افکنی هستند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و اعتراضات آرام مردم را به عنوان اعتراض به سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی قلمداد نمایند.

البته مسئولان نظام و دولتمردان هم باید به فکر معیشت و رفع مشکلات مردم باشند. بیایند ببینند خواسته های واقعی این مردم معترض چیست؟ دلیل برخی از این اعتراضات، کلاهبرداری موسسات مالی و اعتباری است و مالباختگان بیچاره فقط پول خود را می خواهند. بسیاری از مردم نیز در تنگنای اقتصادی هستند و از تورم و بیکاری دادشان بلند شده وگرنه فتنه گر نیستند.

به قلم: حسین فریدونی (سردبیر صدف)

Visits: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *