(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان یکم الی هفتم بهمن ماه در بندرعباس

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان یکم الی هفتم بهمن ماه در بندرعباس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ۱ الی ۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت: با همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان با حضور بیش از ۵۰۰ ناشر از سراسر کشور برگزار می شود.

وی افزود: هنوز تعداد کامل ناشران مشخص نشده است و نام نویسی از ناشران تا پایان هفته ادامه خواهد داشت اما طی سال های اخیر استقبال ناشران از نمایشگاه کتاب هرمزگان بیش از دیگر استان ها بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته در این دوره حضور ناشران مطرح کشور پررنگ تر از دوره های قبل خواهد بود و همه امکانات جهت برگزاری مطلوب نمایشگاه کتاب فراهم می باشد.

درویش نژاد به بخش جنبی نمایشگاه اشاره کرد و گفت: در حال برنامه ریزی و تدارک برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی و هنری در بخش جنبی نمایشگاه کتاب برای خانواده ها و سنین مختلف هستیم که متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *