(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است

نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی هرمزگان است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در جلسه ستاد هماهنگی نمایشگاه کتاب گفت : پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با حضور ناشران سراسر کشور ۱ الی ۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های واقع در سه راه جهانبار بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود: مبلغ یارانه خرید کتاب تا سقف ۶۵۰ میلیون برای امسال در نظر گرفته شده است که از طریق باجه های مستقر در نمایشگاه به علاقه مندان عرضه می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : بیش از ۱۴ کمیته مختلف مدیریت بخش های گوناگون نمایشگاه را بر عهده دارند.

درویش نژاد بر صرفه جویی در نمایشگاه پانزدهم تاکید کرد و اظهار داشت: تنها راه پیش رو استفاده از ظرفیت دیگر نهادها و تشکل های مردمی می باشد.

وی اذعان کرد: بر اساس ثبت نام صورت گرفته از ناشران سراسر کشور انتظار می رود در این دوره بیش از پانصد ناشر و نمایندگی نشر شرکت کنند.

راهنمای ثبت نام و پیش خرید بن کارت نمایشگاه  کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان همچنین از آغاز و ثبت نام پیش خرید بن کارت کتاب نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان  www.icfi.ir خبر داد.

علیرضا درویش نژاد گفت: معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در ایام برپایی نمایشگاه های کتاب استانی، کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار دانشجویان،طلاب، اساتید، اعضای هیات علمی، مدرسان حوزه و سایر اشخاص حقیقی قرار می دهد.

وی افزود : لذا متقاضیان به منظور صرفه جویی در وقت و دریافت خدمات بهتر در نمایشگاه های کتاب می توانند بن کارت های تخفیف را قبل از شروع نمایشگاه از تاریخ ۲۱/۱۰/۹۶ تا ۲۷ /۱۰ /۹۶ با شرایط ذیل تهیه نمایند:

عضویت:

اولین گام برای ورود به سامانه عضویت می باشد.(کلیه متقاضیانی که در نمایشگاه کتاب تهران سال ۱۳۹۶ اقدام به عضویت و خرید بن نمودند نیاز به عضویت مجدد ندارند).

برای عضویت موارد زیر ضروری است:

۱٫شماره موبایل معتبر: هر شخص هنگام ثبت نام، صرفا مجاز به ثبت یک شماره موبایل معتبر در سامانه است، بویژه اینکه مشخصات کارت خرید از طریق موبایل به وی پیامک خواهد شد. مسوولیت اشتباه در درج شماره موبایل و خسارات ناشی از آن بر عهده شخص متقاضی است.

۲٫ایمیل معتبر: ایمیل مورد استفاده باید حتما( بسیار مهم) معتبر بوده و به صورت صحیح وارد سامانه شود چرا که قابل ویرایش و عوض کردن نیست و برای ورود به سامانه و فراموشی رمز ورود یا دیگر اطلاعات، مورد نیاز است. عواقب وارد کردن ایمیل اشتباه به عهده شخص است.

فراموشی رمز عبور: چنانچه رمز عبور خود را فراموش کردید از قسمت فراموشی رمز عبور آن را بازیابی کنید. موقع چک کردن ایمیل چنانچه لینک مورد نظر را دریافت نکردید لطفا صندوق اسپم را نیز نگاه کنید.

تحویل کارت: متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم خود (از طریق درگاه اینترنتی سامانه پیش فروش بن) برای دریافت بن کارت می‌بایست شخصا و صرفاً به شعبه‌ بانک شهر مستقر در محل نمایشگاه  مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند. تاکید می شود کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود

اقشار عادی تا مقطع فوق دیپلم و طلاب علوم دینی سطح یک ۵۰۰،۰۰۰ریال و مبلغ واریزی ۴۰۰۰۰۰ ریال

مقطع لیسانس به بالا، طلاب علوم دینی سطح دوم به بالا۱،۰۰۰،۰۰۰ریال و مبلغ واریزی۸۰۰،۰۰۰ریال

مدارک لازم: برای دریافت بن کارت با همراه داشتن کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه و یا مدارک معتبر  و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه به شعبه بانک شهر مستقر در نمایشگاه در ایام نمایشگاه مراجعه نمایید. مدارک دیگر مانند گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

تاریخ اعتبار کارت ها:  بن کارت های تخفیف در مدت برگزاری نمایشگاه از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران مستقر در نمایشگاه و کتابفروشی های سطح شهر عضو طرح حمایتی نمایشگاه قابل استفاده است.(مهلت استفاده بن کارت ها در کتابفروشی های سطح شهر تا دوهفته بعد از اتمام نمایشگاه می باشد.)

تسویه مانده مبلغ بن کارت ها: چنانچه به هر دلیلی بن کارت های تخفیف کاملا استفاده نشد؛دارنده کارت دو ماه بعد از اتمام نمایشگاه می تواند از طریق عابر بانک(ATM) های بانک شهر در کل کشور با کسر ۲۰ درصد یارانه مبلغ خود را دریافت نمایند و یا از طریق دستگاه های کارتخوان(POS) کلیه فروشگاه های سطح کشور با کسر ۲۰ درصد یارانه اقدام به خرید نمایند.

تذکر۱: هر شخص مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

تذکر۲: به اتباع خارجی یارانه بن خرید کتاب تعلق نمی گیرد.

تذکر۳: این بن کارت ها مخصوص همان نمایشگاه ثبت نامی می باشد و در نمایشگاه های دیگر فاقد اعتبار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *