صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حضور مطبوعات و رسانه ها بر غنای نمایشگاه کتاب هرمزگان افزوده است

حضور مطبوعات و رسانه ها بر غنای نمایشگاه کتاب هرمزگان افزوده است

نمایشگاه مطبوعات و کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان طی بازدید از بخش غرفه های مطبوعات و نشریات استان در پانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان گفت : حضور مطبوعات و رسانه ها بر غنای این رویداد افزوده است.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا درویش نژاد در جمع اهالی رسانه و مطبوعات استان که در نمایشگاه کتاب مستقر بودند گفت : برای نخستین بار است که اهالی رسانه و مطبوعات در قالب ۲۰ غرفه در نمایشگاه حضور دارند و این اقدام در معرفی این بخش بسیار موثر است .

وی افزود: اثرگذاری رویداد های فرهنگی وابسته به بخش رسانه ای آن می باشد و هر فعالیت و اقدام فرهنگی که بهتر رسانه ای شود بدون شک بر افراد بیشتری تاثیر می گذارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان عنوان کرد : نمایشگاه کتاب یکی از پرمخاطب ترین رویدادهای فرهنگی استان است و می تواند در معرفی رسانه ها نقش به سزایی داشته باشد.

درویش نژاد از تلاش و زحمات حوزه مطبوعات و رسانه های استان در پوشش مناسب رویدادهای هرمزگان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت : فرهنگ و رسانه دو روی یک سکه هستند و به لطف تلاش این قشر استان هرمزگان یکی از خبرسازترین استان های کشور است.

وی حمایت از رسانه ها و مطبوعات را وظیفه همه دستگاه ها دانست وگفت : با توجه به شرایط خاص استان از لحاظ موقعیت ژئوپولوتیک، تجاری ، اقتصادی، اجتماعی ف فرهنگی و… حوزه رسانه باید بیشتر تقویت و مورد حمایت قرار گیرد.

گفتنی است: پانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان ۱ الی ۷ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهانبار بندرعباس صبح و عصر دایر است.

Visits: 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *