(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

تحلیل و بررسی کتاب حوزه کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

تحلیل و بررسی کتاب حوزه کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

افشین علا در نمایشگاه کتاب هرمزگان

تحلیل و بررسی کتاب های حوزه کودک با حضور دکتر افشین علاء نویسنده و منتقد کتاب کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

به گزارش صدف نیوز، افشین علاء نویسنده و منتقد کتاب کودک در این نشست که در بخش جنبی نمایشگاه کتاب هرمزگان برگزار شد، عنوان کرد: در حوزه تالیف کتاب کودک با توجه به اقدام های مناسبی که افزایش انتشار کتاب را در پی داشته، فضای مناسبی ایجاد شده است و شاهد انتشار کتاب های با کیفیت بهتر در این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: خانواده ها باید به مقوله کتابخوانی کودکان خود توجه بیشتری داشته و برای فرزندان خود کتاب تهیه کنند.

این نویسنده و منتقد کتاب کودک خواستار قرارگیری کتاب در سبد خرید خانوارها شد و افزود: برگزاری نمایشگاه های کتاب بستر مناسبی برای آشنایی خانواده ها و به خصوص کودکان با کتاب فراهم می کند.

علاء بیان داشت: کتاب های مناسبی در حوزه کودک در پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان عرضه شده که خانواده ها می توانند از این فرصت برای تهیه کتاب های مناسب بهره ببرند.

وی با تاکید بر اینکه نویسندگان حوزه کودک باید کودک درون خود را فعال کنند، اظهار داشت: نویسندگی در حوزه کودک کار بسیار سختی است و نویسندگان در این حوزه باید خلاقیت داشته باشند و از لغات و اصطلاحات مناسب برای رده سنی کودکان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *