سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

امید تازه برای به سرانجام رسیدن پروژه تعاونی مسکن مطبوعات هرمزگان

امید تازه برای به سرانجام رسیدن

پروژه تعاونی مسکن مطبوعات هرمزگان

تعاونی مسکن خبرنگاران

تعاونی مسکن خبرنگاران

هفته گذشته به منظور بررسی روند کار و یافتن راهکارهای سرعت بخشیدن به پیشرفت فیزیکی پروژه تعاونی مسکن خبرنگاران هرمزگان جلسه ای سرپایی با حضور مهندس حریرنیا مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان در محل احداث پروژه برگزار شد.

در این جلسه که به دعوت هیئت مدیره تعاونی مسکن ترتیب یافته بود عده ای از اعضای تعاونی حضور داشتند و گلایه ها و نکته نظرات خود را پیرامون تعاونی مسکن بیان کردند. مدیر عامل تعاونی مسکن نیز به تشریح اقدامات انجام گرفته و مشکلات پیش رو پرداخت. حاجی زاده گفت: در حال حاضر ایرادات و گره های اداری این تعاونی برطرف شده و با توجه به اینکه اداره کل راه و شهرسازی ساخت آنرا تقبل کرده اگر اعضای تعاونی همت کنند و سهم آورده خود را سریع تکمیل نمایند به امید خدا شاهد به سرانجام رسیدن پروژه خواهیم بود.

مدیر عامل تعاونی مسکن به اعضای تعاونی اطمینان داد که ظرف یکسال آینده این پروژه تکمیل شود به شرط آن که اعضا نسبت به سرنوشت تعاونی بی تفاوت نباشند. زیرا بدون پول کاری از پیش نمی رود. وی از اعضا تقاضا کرد در جلسات تعاونی با جدیت شرکت کنند تا برای آینده تعاونی مسکن تصمیم بهتری گرفته شود.

حاجی زاده خاطر نشان کرد: در حال حاضر برآورد تقریبی این است که هر یک از اعضا بایستی حدود ۲۰ میلیون تومان سهم آورده داشته باشند و اگر دست روی دست بگذاریم سال بعد بیش از این مبلغ مورد نیاز است. وی گفت: برای اعضای خوش حساب امتیازات ویژه ای از جمله پارکینگ، انباری و … در نظر گرفته خواهد شد لذا اعضا سعی کنند هر طور شده در مهلت تعیین شده سهم آورده خود را تکمیل کنند تا مجبور به حذف یا جایگزینی کسی نباشیم.

مهندس حریرنیا نیز به سئوالات اعضا پاسخ داد و این پروژه را یکی از پروژه های ویژه و ارزشمند مسکن مهر استان برشمرد.  وی گفت: هر چند روند ساخت این پروژه به طول انجامیده و بسیاری از اعضای تعاونی دلسرد شده اند اما من به همه اعضا این اطمینان را می دهم که هیچیک از آنها تاکنون ضرر نکرده اند و با توجه به ارزش افزوده موقعیت این پروژه، سود زیادی نیز نصیب اعضا شده است. لذا با دلگرمی  سهم آورده خود را واریز کنند تا روند ساخت آن سرعت پیدا کند.

مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان به آن دسته از اعضایی که شک دارند این پروژه به نتیجه برسد پیشنهاد داد که می توانند از این پروژه انصراف داده و عضو تعاونی های مسکن مهر در شهرک پیامبر اعظم (ص) شوند.

به قلم: حسین فریدونی

Views: 52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *