شماره مجوز: 83030

مجموعه تفریحی آبگرم “خورگو” در یک نگاه

مجموعه تفریحی آبگرم “خورگو” در یک نگاه

آبگرم خورگو

هفته گذشته به اتفاق جمعی از اعضای انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان به اردوی تفریحی آبگرم خورگو رفتیم. وصف آنرا شنیده بودم اما تاکنون توفیق نداشتم که آنرا از نزدیک ببینم. هنگامی که به آنجا رسیدیم مشاهده کردیم که جای باصفایی است و با تلاش مدیریت این مجموعه تفریحی، امکانات رفاهی خوب و مناسبی جهت استفاده مسافرین و میهمانان فراهم شده است. استخر آبگرم نیز سرو سامانی یافته و قابل استفاده برای همه می باشد. آب این آبگرم خواص درمانی برای دردهای مفصلی و برخی امراض دیگر دارد و خواهران و برادران به نوبت از این استخر استفاده می کنند.

جا دارد از جناب اقای حاج علی پوراشرف مدیر مجموعه تفریحی ابگرم خورگو و هم چنین جناب اقای عبدالعلی پوراشرف نائب رییس محترم انجمن صنفی که سنگ تمام گذاشتند تشکر ویژه داشته باشیم. دوستانی که قبلا به این مکان رفته بودند می گفتند با تاریک شدن هوا کسی جرات ماندن پیدا نمی کرد اما با تلاشهای مدیریت این مجموعه، فضایی امن و بسیار لذت بخش ایجاد شده است و همین باعث شد که تا پاسی از شب در این مکان با همکاران دورهم باشیم.

کوهنوردی، هیزم کنی، ورزش، گپ و گفت، شعرخوانی و …. از جمله برنامه هایی بود که تاکنون در اردوهای روزنامه نگاران دیده نشده بود.

مهمتر از همه فراغت چندساعته از تسلط فضای مجازی بر روح و روانمان و خارج از دسترس بودن شبکه تلفن همراه باعث شد که جمع همکاران به گپ و گفت و شادی بگذرد و هیچکس با تلفن کاری نداشت به جز برای عکس گرفتن!

در این دورهمی علی نظری به عنوان مسوول کمیته گردشگری انجمن صنفی روزنامه نگاران معرفی شد.

به قلم: حسین فریدونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *