(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

نقش جامعه کارگری در ایستادگی برابر تحریم ها ستودنی است

دکتر همتی در جشن کارگری، کارفرمایی و تعاونگران به مناسبت دهه فجر:

نقش جامعه کارگری در ایستادگی برابر تحریم ها ستودنی است

جشن کارگران هرمزگان در دهه فجر

استاندار هرمزگان نقش کارگران و کارآفرینان در ایستادگی در برابر تحریم ها را ستودنی دانست و گفت: آنها اجازه ندادند در دوران تحریم، چراغ کارخانه‌ها خاموش شود و نگذاشتند روند سرمایه‌گذاری و تولید در کشور آهسته شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم جشن کارگری، کارفرمایی و تعاونگران که به مناسبت دهه فجر در بندرعباس برگزار شد، عنوان کرد: باید قدردان کارگران و کارآفرینان باشیم و این دو قشر که وجودشان وابسته به یکدیگر است، نباید نادیده گرفته شوند.

وی ادامه داد: کارگران با حضور در تمامی صحنه ها و عرصه های مختلف انقلاب، دفاع مقدس و مقابله با تحریم‌ها نقش موثری داشته‌اند.

استاندار هرمزگان افزود: دشمنان امید بسته بودند که بتوانند با اعمال تحریم های ظالمانه، کشور و ملت ما را از پا درآورند اما به واسطه نقش بی‌بدیل کارگران و کارآفرینان، نقشه دشمنان بی اثر شد.

همتی نقش کارگران و کارآفرینان در ایستادگی در برابر تحریم ها را ستودنی دانست و بیان داشت: آنها اجازه ندادند در دوران تحریم، چراغ کارخانه‌ها خاموش شود و نگذاشتند روند سرمایه‌گذاری و تولید در کشور آهسته شود و اگر این تحریم‌ها بر هر کشور دیگری اعمال می‌شد آن کشور قدرت دفاع نداشت اما ملت ما ثابت کرد در برابر هر توطئه دشمنان ایستادگی خواهد کرد.

وی گفت: با افزایش کیفیت بخش تولید و کاهش قیمت کالاهای داخلی می توان از ورود قاچاق کالا به کشور جلوگیری کرد و یکی از راه های موثر در کنار سایر راه های مقابله با قاچاق کالا، تولید کالای مرغوب داخلی با قیمت مناسب است.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در راه تولید کالای مرغوب و صادرات آنها در کنار واحد‌های تولیدی است و اراده دولت دکتر روحانی در این مسیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *