صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

افتتاحیه سی وششمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس برگزار شد

افتتاحیه سی وششمین جشنواره فیلم فجر در بندرعباس برگزار شد

افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در هرمزگان

افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در هرمزگان

افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جمعی از مسئولان و علاقه مندان به سینما برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان افزود: برای ششمین سال هرمزگان با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان ششمین جشنواره فیلم فجر است.

علیرضا درویش نژاد اظهار کرد: هرمزگان از دهه ۳۰ چهره های ماندگاری در عرصه سینما داشته است که از جمله می توان از بنی هاشمی و منصور نعیمی نام برد و امروز رویداد مهمی نیز در هرمزگان کلید می خورد و با توجه به استعدادهایی سینمایی در استان، این جشنواره می تواند زمینه بروز و پرورش این استعدادها را فراهم کند.

وی با بیان اینکه اگر امروز اصغر فرهادی و عباس کیا رستمی و … در جشنواره های بین المللی می درخشند برای هر ایرانی افتخار آمیز است، تصریح کرد: کارنامه ایران در حوزه سینما به ویژه دفاع مقدس و سینما انقلاب درخشان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اضافه کرد: اگر خورشید ندرخشد تصورش محال است پس اگر هنرمند اثر هنری خلق نکند هیچ گاه نخواهد درخشید و هنرمندان ایران همیشه در حال درخشش هستند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه سینما برای موفقیت باید تلاش کرد، افزود : امیدواریم در پایان این جشنواره بتوانیم شاهد نتایج موثر برگزاری اش در هرمزگان باشیم و استقبال خوب مردم در همین مراسم افتتاحیه نشانگر نتایج خوب این رویداد در هرمزگان است.

در ادامه از خانم فروزان کهوری نژاد مدیر عامل انجمن سینمای جوانان شعبه بندرعباس با اهدای لوح سپاس تقدیر وتشکر شد و سپس از دو مهمان ویژه مراسم افتتاحیه مهران احمدی کارگردان فیلم مصادره و محمد قاسمی تهیه کننده فیلم مصادره با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

در پایان با رایزنی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فیلم مصادره در مراسم افتتاحیه اکران و مورد استقبال مردم قرار گرفت.

Visits: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *