سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

هرمزگان، میزبان رئیس جمهور خواهد بود

دکتر همتی:

هرمزگان، میزبان رئیس جمهور خواهد بود

دکتر حسن روحانی

استاندار هرمزگان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان، بیان کرد: هدف رئیس جمهور از این سفرها دیدار نزدیک با مردم است و در دور جدید سفرها در دولت دوازدهم بنا بر این است که این دیدارها به طور منظم انجام شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، فریدون همتی گفت: همه برای توسعه استان همسو شده اند و این فضای خوب فرصت بزرگی است و باید تمام فکر و اندیشه خود را برای رسیدن به هدف واحد توسعه و پیشرفت هرمزگان به کار بگیریم.

استاندار هرمزگان در هفتمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، افزود: در ماه پایانی سال قرار داریم، حجم رفت و آمد گردشگران به استان هرمزگان بسیار زیاد است و تا تعطیلات عید نوروز رو به افزایش خواهد بود.

وی تصریح کرد: از تمامی مدیران، فرمانداران، بخشداران و شهرداران که میزبان گردشگران هستند، انتظار داریم رعایت نظم و دقت در امور خدمت رسانی را به عنوان یک اصل در نظر داشته باشند و توجه خاصی را به این بخش معطوف کنند.

دکتر همتی با بیان اینکه میزبانی خوب از گردشگران و داشتن برنامه دقیق و هوشمند برای جذب گردشگران در افزایش ورود گردشگران به استان موثر خواهد بود، اظهار کرد: باید نشان دهیم تمامی مجموعه های مدیریت استان هرمزگان آمادگی پذیرش گردش را دارند و این استان می تواند روزهای خوبی را برای گردشگران رقم بزند و همه باید تلاش کنند مسافران خاطره خوشی از سفر به سواحل خلیج فارس و جزایر و مناطق مختلف هرمزگان داشته باشند.

وی اضافه کرد: این ایام فرصت خوبی برای عرضه و فروش محصولات محلی و صنایع دستی استان هرمزگان و می‌توان از فرصت حضور گردشگران برای معرفی و تبلیغ مناسب برای استان بهره برد.

عالیترین مقام دولت در استان هرمزگان ادامه داد: ما به دنبال این هستیم سالانه رقم قابل توجهی از گردشگران به هرمزگان سفر کنند و شرایطی ایجاد کنیم در نیمه دوم سال با توجه به آب و هوای مناسب مردم به سواحل جنوب سفر کنند و در سایه رونق گردشگری، اشتغال و اقتصاد استان هرمزگان متحول خواهد شد.

همتی در ادامه با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان، افزود: هدف رئیس جمهور از این سفرها دیدار نزدیک با مردم است و در دور جدید سفرها در دولت دوازدهم بنا بر این است که این دیدارها به طور منظم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه هرمزگان در هفته جاری توفیق دارد که میزبان رئیس جمهور باشد، اضافه کرد: در کنار دیدار با مردم، نیازها، مشکلات، برنامه های جدید برای توسعه بیشتر استان را به خوبی تبیین و انتقال دهیم و در مصوبات سفر دولت قرار خواهد گرفت.

همتی با بیان اینکه با توجه به در پیش بودن آغاز سال جدید، سفر رئیس جمهور در ایام مناسبی انجام می شود تا با اختصاص بودجه ها بتوانیم برنامه های استان را با قوت تحقق ببخشیم، اظهار کرد: با حضور رئیس جمهور شاهد افتتاح و آغاز به کار تعدادی از پروژه های جدید در استان خواهیم بود.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه در طول انقلاب اسلامی همواره حضور مردم در مناسبت های ملی و مذهبی و انقلابی یکی از شاخص های بسیار مهم بوده است، خاطرنشان کرد: هرچه قدر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و مراسمات ملی و مذهبی و استقبال مردم از مسئولان عالی رتبه کشور باشکوه و وسیع باشد، نشان دهنده این است که مردم پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

همتی ادامه داد: با توجه به خونگرمی مردم استان هرمزگان، اقشار مختلف مردم برای استقبال باشکوه از رئیس جمهور در سفر به استان هرمزگان آماده هستند و مدیران باید بستر و امکانات را برای حضور باشکوه مردم فراهم کنند تا استقبال و دیدار مردمی رئیس جمهور بسیار خوب و دشمن شکن برگزار شود.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه و مایوس کردن مردم است اما ملت ما این راه ها را به روی دشمن بسته است و مردم هرمزگان با درایت بسیار، حضور مناسب و اجتماع بزرگ و دشمن شکنی در سفر رئیس جمهور خواهند داشت، اظهار کرد: با کمک نمایندگان و ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن و مردم خوب و همه مدیران، فضای همدلی و هماهنگی در هرمزگان ایجاد شده که فرصت خدمتگزاری مناسبی را در استان ایجاد کرده است.

وی عنوان کرد: همه برای توسعه استان همسو شده اند و این فضای خوب فرصت بزرگی است و باید تمام فکر و اندیشه خود را برای رسیدن به هدف واحد توسعه و پیشرفت هرمزگان به کار بگیریم.

همتی در پایان با اشاره به اینکه محدودیت های مالی ما مجبور می کند با اولویت بندی کارهایی که دارای اهمیت بیشتری است را ابتدا انجام دهیم، تصریح کرد: ما مدیران باید تلاش کنیم یک استقبال گرم و باشکوه و دیدار صمیمی و مردمی خوبی در سفر رئیس جمهور رقم بخورد و شاهد دستاوردهای خیلی خوبی از این سفر برای استان هرمزگان باشیم و همه بتوانیم دوره خدمت قابل قبول برای مردم هرمزگان داشته باشیم.

Views: 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *