شماره مجوز: 83030

ثبت یک رکورد جدید جهانی در ایزوایکو

به همت مهندسان ایزوایکو محقق شد:

ثبت یک رکورد جدید جهانی در ایزوایکو

رکورد زنی جدید ایزوایکو

با تلاش مهندسان و متخصصان شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس از توابع (ایزوایکو)، سکوی A۱۴ پارس جنوبی تنها پس از ۱۸ روز عملیات هوک آپ و راه اندازی به گاز رسید.

به گزارش صدف نیوز، پیش از ظهر شنبه پنجم اسفندماه سکوی  A فاز ۱۴ پارس جنوبی، پس از ۱۸ روز عملیات هوک آپ و راه اندازی به گاز رسید.

عملیات بارگیری سکوی  ۱۴ Aپارس جنوبی دوازدهم دی ماه از یارد ایزوایکو انجام شده بود و این سکو قرار است روزانه برداشتی معادل ۱۴ میلیون متر مکعب گاز غنی داشته باشد.

تولید روزانه ۵۶,۶ میلیون متر مکعب گاز غنی، ۷۵ هزار بشکه میعانات گازی و ۴۰۰ تن گوگرد و تولید سالانه ۱.۰۵ میلیون تن گاز مایع “LPG” (پروپان و بوتان) و یک میلیون تن اتان به منظور تأمین خوراک واحدهای پتروشیمی از اهداف اجرای کامل فاز ۱۴ میدان گازی پارس جنوبی است.

شایان ذکر است شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس از توابع ایزوایکو که پیش از این و در راه اندازی سکوی ۱۷B پارس جنوبی توانسته بود با رکورد ۲۶ روزه، رکورد ۳۴ روزه شرکت شل انگلیس در زمینه فلرینگ ( به گاز رسانی) را در اختیار خود بگیرد، این بار توانست این رکورد چشم گیر را به همت مهندسان این شرکت ارتقا دهد و برگ زرین دیگری را بر افتخارات مجموعه ایزوایکو در صنایع فراساحل به ثبت برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *