سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

شعار حمایت از کالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است

استاندار هرمزگان:

شعار حمایت از کالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است

hemati1

استاندار هرمزگان گفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار’حمایت از کالای ایرانی’ به عنوان تکمیل کننده و تحقق اقتصاد مقاومتی از سیاست های محوری سال ۹۷هجری خورشیدی دراین استان است که باید همه دراین مسیر گام برداریم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی درگفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سخنان رهبری در سال جدید هجری خورشیدی اظهار کرد: انتخاب شعار ‘حمایت از کالای ایرانی’ بیانگر تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال در کشور است.

وی در ادامه با اشاره به پیام رییس جمهوری به مناسبت آغاز سال جدید و تاکید نامبرده بر حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی ابراز داشت: دولت دوازدهم نیز با پیروی از تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحقق این سیاست مهم را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

استاندارهرمزگان هرمزگان با تاکید مجدد برحمایت از کالای ایرانی به عنوان مهم ترین سیاست اصلی و محوری سال ۱۳۹۷ یاد آور شد: این استان به عنوان پایتخت تجاری و اقتصادی از مزیت ها و ظرفیت های کم نظیری در زمینه تحقق این شعار برخوردار است.

همتی با اشاره به فعالیت صنایع موجود درهرمزگان بیان داشت: این واحدهای صنعتی با کوشش و تلاش فرزندان این مملکت، محصولات و کالاهای متنوعی را تولید می کنند که تمامی دستگاه های اجرایی فعال در این استان بایستی با خرید از آنها به رونق تولید و اشتغال پویا کمک کنند.

وی یاد آور شد: برای تحقق شعار امسال ‘حمایت از کالای ایرانی’ نیاز است تا اقشار مردم دست به دست یکدیگر داده و با خرید کالای ایرانی، امسال را به سال شکوفایی و رونق تولید و کالای ایرانی مبدل سازند و همین جا از مردم هرمزگان می خواهم، حمایت ویژه خود از کالای استاندارد ایرانی را نشان دهند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در همین راستا ضمن برگزاری منظم نشست کارگروه های مرتبط ازجمله کارگروه ‘تسهیل و رفع موانع تولید’ و’ ستاد اقتصاد مقاومتی’ تلاش خواهیم کرد با گرفتن تصمیم های مناسب ضمن برداشتن موانع تولید در جهت افزایش کیفیت کالاهای تولیدی استاندارد گام برداریم.

Views: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *