شماره مجوز: 83030

تجهیز بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به دستگاه ام آر آى (MRI)

رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس خبر داد؛

 تجهیز بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به دستگاه ام آر آى (MRI)

رییس بیمارستان خلیج فارس

رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس از راه‌اندازی و نصب دستگاه ام آر آى در خرداد سال آینده و جذب ٢۴٠ نیروى انسانى جهت تکمیل کادر بیمارستان در سال ٩٧ خبر داد.

دکتر مومنی گفت: بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس در بین بیمارستان‌های بالاى ٢٠٠ تخته‌ی سازمانى رتبه یک کشورى به دست آورد و این در حالى بود که این بیمارستان در سال ٩٣ از بین ٧٠ بیمارستان فعال سازمان تأمین اجتماعى کشور رتبه ۴٩ و در سال ٩۴ توانست با ارتقاء عملکرد مطلوب رتبه ۶ کشورى را کسب کند.

وی علت پایین بودن رتبه کشورى بیمارستان را در سال ٩٣، محدود بودن تعداد پذیرش بیماران در کلینیک، عدم فعالیت‌های کلینیکی در وقت عصر و حضور تنها یک پزشک عمومى در بخش سرپایى، دانست و تصریح کرد: با شروع فعالیتم در انتهاى سال ٩٣ در بیمارستان خلیج‌فارس، اولین پزشک متخصصى بودم که عصر در کلینت پذیرش بیمار داشتم و همچنین باهدف توسعه درمانگاه‌های تخصصى و استفاده از ظرفیت‌های بیمارستان با زدن فراخوان موفق به جذب پزشکان با تخصص‌های مختلف شدیم.

فعالیت بیش از ١٠٠ پزشک متخصص و عمومى

دکتر مومنی افزود: در سال ٩۴ توانستیم تمامى درمانگاه‌های تخصصى (زنان، اطفال، نورولوژى، نوروسرجرى، قلب، چشم، جراحى کلیه، عفونى…) را راه‌اندازی کنیم و همچنین هم‌زمان دو پزشک عمومى در کلینیک، دو پزشک عمومى در اورژانس و دو پزشک در اسکرنینگ (تریاژ) مستقر کردیم، درمجموع ١٠٠ پزشک متخصص و عمومى در بیمارستان فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *