(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

ارزش های دفاع مقدس باید به نسل امروز منتقل شود

استاندار هرمزگان:

ارزش های دفاع مقدس باید به نسل امروز منتقل شود

استاندار هرمزگان گفت: جانفشانی، رشادت و فداکاری جوانان کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت (ع)، بیانگر این است که ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز منتقل شده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان با بیان اینکه در زمینه تبلیغ و انتقال پیام دفاع مقدس اقدامات خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: جانفشانی، رشادت و فداکاری جوانان کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت (ع)، بیانگر این است که ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز منتقل شده است.

وی ادامه داد: با این وجود باید همچنان به فکر به کارگیری روش های جدید و اثرگذارتر در بیان و انتقال ارزش های دفاع مقدس باشیم.

استاندار هرمزگان با اشاره به در پیش بودن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، افزود: به این مناسبت به تعداد ۶۲ شهید استان هرمزگان در عملیات بیت المقدس که منجر به فتح خرمشهر شد، تمثال های این شهدای بزرگوار روی شناورهای استان نصب شود.

دکتر همتی تصریح کرد: مراسم بزرگداشت سوم خرداد باید به صورت مردمی برگزار شود و با انجام کارهای نو می توانیم به این برنامه ها تنوع ببخشیم.

وی گفت: همچنین جلسه مجددی با دستگاه ها برای گرامیداشت سوم خرداد در استان هرمزگان برگزار شود تا هماهنگی مناسب شکل گیرد و در روز سوم خرداد برنامه های خوب و تاثیرگذار برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *