صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برنامه های هفته صنایع دستی در هرمزگان اعلام شد

برنامه های هفته صنایع دستی در هرمزگان اعلام شد

مدیر کل میراث فرهنگی هرمزگان

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان برنامه های این اداره کل به مناسبت ۲۰ خرداد روز جهانی صنایع دستی را تشریح کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، اشکان مختاری اظهار داشت: این برنامه ها شامل دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس، نشست مطبوعاتی، افتتاح مرکز خلاق صنایع دستی در رویدر، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در بندرعباس و شهرستانها، تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی، افتتاح نمایشگاه دائمی صنایع دستی در استانداری و… است.

او همچنین به ارائه تخفیف ۲۰ درصدی فروش محصولات صنایع دستی در نمایشگاه های مرتبط در این ایام اشاره داشت و افزود: «کلیه متقاضیان خرید محصولات صنایع دستی می توانند از این تخفیفات بهره مند شوند.»

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان افزود: همچنین با همکاری اداره کل فنی  و حرفه ای و دفتر امور بانوان استانداری در شهرستانهای استان آموزش صنایع دستی به صورت رایگان برگزار می شود.

مختاری افزود: از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی استان که نقش مهم و تاثیرگذاری در حوزه تولید، ترویج، بازرگانی و صادرات صنایع دستی داشته و دارند، نیز تجلیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.