صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حمایت از هنرمندان بومی در اولویت است

حمایت از هنرمندان بومی در اولویت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست با جمعی از سینماگران فعال هرمزگان گفت : حمایت از هنرمندان بومی در استان در اولویت برنامه و تخصیص بودجه قرار دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علیرضا درویش نژاد ضمن تاکید به جایگاه خوب هرمزگان در فرهنگ و هنر کشور افزود : این جایگاه خوب به واسطه حمایت از هنرمندان بومی و تعامل و همکاری خوب با آنها بدست آمده است و این توان در استان وجود دارد که همه کارها توسط هنرمندان بومی انجام گیرد.

وی عنوان کرد: نیازمند ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب از سوی هنرمندان برای تقویت بخش های مختلف فرهنگ و هنر هستیم و تا زمانی این ارتباط دوسویه وجود داشته باشد شرایط فرهنگ رو به بهبود است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به نشست مشترک اهالی فرهنگ و هنر با استاندار هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت : سعی داریم به زودی نشست مشترک صنوف مختلف فرهنگ و هنر را با استاندار هرمزگان برگزار نماییم . زیرا بخش قابل توجهی از مسائل حوزه فرهنگ می تواند از طریق ایشان حل و فصل شود.

درویش نژاد در پایان یادآور شد : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از طرح های سینمایی مرتبط با کاهش آسیب های اجتماعی حمایت می کند.

بازدیدها: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.