سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اگر می خواهیم آسیبی به کشور وارد نشود باید دولت را کمک کنیم

هاشمی تختی، نماینده مجلس:

اگر می خواهیم آسیبی به کشور وارد نشود باید دولت را کمک کنیم

حسین هاشمی تختی

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دشمن با چشم های تیزبین در مقابل ما ایستاده است و از مسیرهای مختلف برای به زانو درآوردن ایران تلاش می کند لذا وظیفه داریم با کمک به دولت نگذاریم آسیبی به کشور وارد شود.

به گزارش صدف نیوز، حسین هاشمی تختی در همایش تجلیل از برترین های صنعت و معدن استان هرمزگان افزود: دولت، مجلس و قوه قضاییه باید در کنار هم کشور را بسازند و برای توسعه، پیشرفت و آبادانی آن تلاش کنند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران تاکنون از همه گردنه ها و بحران های سخت به خوبی عبور کرده و توانسته با وجود همه فشارها، روی پای خود بایستد و امیدواریم با داشتن وحدت و انسجام از گردنه اقتصادی نیز به خوبی گذر کنیم.

نماینده بندرعباس، حاجی آباد، بندرخمیر، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: اکنون که استان هرمزگان به عنوان پایتخت اقتصادی کشور و دروازه طلایی اقتصاد، تولید و تجارت نام گرفته است باید این فضا را در جهت خدمت به مردم کشور و استانمان حفظ کنیم.

هاشمی تختی خاطر نشان کرد: اکنون نگاه و دیدگاه استاندار به هرمزگان، اقتصادی، توسعه ای و اجرایی است و فضای استان فضای تولید، اشتغال، کار و پیشرفت است و اجازه ندهیم خدشه ای به آن وارد شود.

وی در پایان از استاندار هرمزگان و مدیران اجرایی استان خواست که به بخش اقتصادی و تولیدی استان بیش از پیش کمک کنند.

Views: 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *