شماره مجوز: 83030

باید دفاع از منافع ملی در اولویت باشد

دکتر همتی در نشست گفتگوی سیاسی با احزاب و فعالین سیاسی استان:

باید دفاع از منافع ملی در اولویت باشد

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: همکاری دستگاه های خارج از قوه مجریه برای پیشبرد سیاست های دولت در استان هرمزگان در حد اعلا قرار دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست گفتگوی سیاسی با احزاب و فعالین سیاسی استان هرمزگان با بیان اینکه ما به عنوان مسئولان یک نظام و دولت مردمی باید تلاش کنیم ارتباط تنگاتنگی با اقشار مختلف مردم داشته باشیم، عنوان کرد: برگزاری چنین نشست هایی برای ایجاد ارتباط بیشتر با اقشار مختلف مردم در دستور کار قرار دارد و قطعا جلسه با نخبگان و افراد موثر در جامعه برای ما تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه دولت برخواسته از رای اکثریت ملت است، افزود: دکتر روحانی رئیس جمهوری به پشتوانه حمایت های مقام معظم رهبری و ملت ایران، مواضع جمهوری اسلامی ایران را قاطعانه در قلب اروپا مطرح کرد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: امروز تکیه رئیس جمهوری و دولت بر پشتیبانی ۸۰ میلیون ایرانی است و دولت سیاست های خود را در جهت مصالح تمامی مردم ایران تنظیم می کند.

همتی با بیان اینکه در دولت یازدهم تلاش به جا و دقیقی برای رسیدن به توافق هسته ای یا برجام انجام شد، تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که همه خروج آمریکا از برجام را مورد سرزنش قرار داده و تنها رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی هستند که با آمریکا همراه بوده اند و در مقابل، کشورهای دنیا و جامعه بین المللی با ایران همراه بوده و پایبندی ایران به تعهدات در توافق هسته ای را تحسین کرده اند.

وی با بیان اینکه امروز ملت ایران در جنگ اقتصادی در برابر دشمن ایستاده است، خاطرنشان کرد: در چنین مقطع حساسی باید دفاع از منافع ملی را در اولویت بدانیم و دولت در این شرایط خاص بیشتر به حمایت اقشار مختلف مردم و نخبگان نیاز دارد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان اضافه کرد: در این شرایط هرکس باید وظیفه خود را بشناسد و به آن عمل کند و نخبگان و افراد موثر باید آگاه سازی جامعه را به عنوان یک اصل مهم مد نظر قرار دهند.

همتی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه همکاری دستگاه های خارج از قوه مجریه برای پیشبرد سیاست های دولت در استان هرمزگان در حد اعلا قرار دارد، بیان داشت: خوشبختانه نمایندگان مجلس، سپاه، ارتش، ائمه جمعه و دیگر نهادها در کنار مجموعه مدیریت دولت در استان هرمزگان قرار دارند تا سیاست ها به خوبی اجرایی شوند.

وی گفت: اهداف مجموعه دولت و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز کاملا منطبق و در راستای توسعه استان هرمزگان است و در این راستا تعامل و هماهنگی دو طرف نیز بسیار مهم است.

استاندار هرمزگان افزود: همه باید تلاش کنیم تا فضای وحدت و همدلی در هرمزگان تقویت شود تا گام های مفید و موثری در استان برداریم و در این مدت نیز آرامش و تعامل میان مدیریت عالی استان و نمایندگان مردم در مجلس وجود داشته و همه علاقه مند به کار و تلاش برای توسعه استان هستیم.

همتی اظهار داشت: برای تغییرات مدیریتی نیز در هر مجموعه ای که نیاز به ترمیم در جهت بهبود روند کار وجود داشته باشد، ورود می کنیم و تغییر انجام می شود و در انتصابات نیز ملاک ما شایسته سالاری است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا از نیروهای خوب استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *