شماره مجوز: 83030

ارشاد هرمزگان در انتظار مدیر کل جدید

ارشاد هرمزگان در انتظار مدیر کل جدید

بیش از یک ماه است که علیرضا درویش نژاد مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به عنوان مدیر کل ارشاد استان همدان معرفی شده و اداره کل ارشاد هرمزگان در انتظار مدیر کل جدید به سر می برد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون مدیران متعددی را به خود دیده که نام برخی از آنها هرگز از ذهن و خاطر اهالی فرهنگ و هنر نمی رود زیرا خدمات ماندگار و ارزنده ای را به جامعه فرهنگی و هنری استان ارائه داده اند.

از بین مدیران پرتلاش و تاثیرگذار ارشاد استان می توانم به حسین شاکری، همایون امیرزاده و علیرضا درویش نژاد اشاره کنم. هر چند ممکن است عده ای از اهالی فرهنگ و هنر با نظر بنده کاملا موافق نباشند. ولی به هر حال ضمن احترام به دیدگاه آنان، بنده به عنوان یک فعال مطبوعاتی نظر خود را صراحتا اعلام کردم. امیدوارم سایر همکاران مطبوعاتی و عزیزان هنرمند استان نیز در صورت تمایل دیدگاههای خود را از طریق رسانه ها بیان کنند.

و اما با توجه به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از دستگاههای مهم و اثرگذار در بحث فرهنگ سازی و فعالیتهای فرهنگی و هنری است انتظار اهالی فرهنگ و هنر استان این است که سکان این اداره به فردی قوی و آشنا به مقوله فرهنگ و هنر سپرده شود که بتواند ضمن ادامه دادن برنامه های خوبی نظیر جشنواره های تئاتر،  کنگره شعر و قصه جوان، جشنواره منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و … حرکت های تازه دیگری را نیز در استان ایجاد کند.

به قلم: حسین فریدونی – سردبیر هفته نامه صدف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *