شماره مجوز: 83030

باید نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کرد

استاندار هرمزگان:

باید نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کرد

استاندار هرمزگان خواستار استفاده از ایده های نوآورانه و خلاقانه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان هرمزگان بر لزوم اجرای برنامه های با کیفیت و اثرگذار در راستای گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و بیان داشت: برای ترویج فرهنگ ایثار، فداکاری و شهادت در میان آحاد جامعه باید از افکار و ایده های نوآورانه و خلاقانه استفاده نمود.

وی خواستار فعال سازی کارگروه های زیرمجموعه شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان شد و افزود: این کارگروه ها باید به مانند یک اتاق فکر، پیشنهادات و طرح های مناسب را آماده و جهت تصمیم گیری نهایی به این شورا ارائه کنند.

استاندار هرمزگان ادامه داد: با انجام کارهای نو و مبتکرانه، فرهنگ ایثار و شهادت به خوبی در بدنه اجتماعی نهادینه خواهد شد.

همتی برگزاری یادواره های شهدا در محلات و مناطق مختلف را اقدام مناسبی برشمرد و تصریح کرد: اعزام اقشار مختلف به خصوص نسل جوان به اردوهای راهیان نور نیز اقدام خوبی در این راستا محسوب می شود.

وی بر لزوم برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های خوب در هفته دفاع مقدس سال جاری تاکید کرد و گفت: با توجه به در پیش بودن هفته دفاع مقدس نیاز است برای اجرای برنامه های دارای کیفیت مطلوب و جذاب به ویژه برای نسل جوان جهت آشنایی آنها با فرهنگ دفاع مقدس، تدابیر لازم اندیشیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *