شماره مجوز: 83030

اعزام ۱۵ مبلغ مرکز تخصصی صحیفه سجادیه به شهرستان های مختلف هرمزگان

اعزام ۱۵ مبلغ مرکز تخصصی صحیفه سجادیه به شهرستان های مختلف هرمزگان

سرپرست اداره کل ارشاد هرمزگان

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعزام ۱۵ مبلغ مرکز تخصصی صحیفه سجادیه به شهرستان های مختلف این استان خبرداد و گفت: با حضور این مبلغین بیش از ۵۰۰ برنامه اجرا می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، علی بندرعباسی غلامی، عنوان کرد: از سری برنامه های استانی هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، ۱۵ مبلغ مرکز تخصصی صحیفه سجادیه به اقصی نقاط استان هرمزگان اعزام خواهند شد.

وی افزود: این مبلغین برای شرکت در همایش ها، نشست های علمی تخصصی، سمینارها و مراسم عزاداری ایام شهادت امام سجاد(ع) به شهرستان ها، بخش ها و روستاهای مختلف هرمزگان عزیمت می کنند.

بندرعباسی غلامی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ عنوان برنامه طی یک هفته با حضور مبلغین مرکز تخصصی صحیفه سجادیه در استان هرمزگان اجرا می شود، اضافه کرد: این برنامه ها از روز شنبه هفته آینده آغاز و به مدت هفت روز ادامه دارد.

وی سومین همایش علمی آموزشی سیدالساجدین در کانون فرهنگی هنری جعفرآل محمد(ع) روستای نصیرایی میناب، همایش بزرگ امام العارفین با حضور علما و نخبگان فرهنگی شهرستان سیریک، کارگاه آموزشی صحیفه سجادیه در بخش های مختلف شهرستان رودان، سمینار بررسی شخصیت علمی و عرفانی و معنوی امام سجاد(ع) در حاجی آباد را از شاخص ترین برنامه ها برشمرد.

گفتنی است؛ هشتمین کنگره بین‌المللی امام سجاد (ع) ۲۳ محرم با حضور اندیشمندان مسلمان و سایر ادیان از سوی دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان و با حمایت دفتر نماینده ولی فقیه در استان و استانداری هرمزگان، ستاد عالی کانون های مساجد کشور و سایر نهادهای فرهنگی و به میزبانی استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *