صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

فواد حمزوی به عنوان مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان منصوب شد

فواد حمزوی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز هرمزگان منصوب شد

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، فواد حمزوی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان منصوب کرد.

سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، فواد حمزوی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، در حکم سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خطاب به ایشان آمده است:

« نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره شرکت گاز استان هرمزگان منصوب می شوید.

توفیق روز افزون جنابعالی را در انجام مسوولیت های محوله با بهره گیری از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته از پیشگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

فرصت را مغتنم شمرده و از خدمات و زحمات شایسته، جناب آقای پروین در مدت زمان تصدی تشکر و قدردانی می نماید.»

گفتنی است فواد حمزوی از سال ۱۳۸۳ در شرکت ملی گاز ایران به صورت رسمی استخدام شد و در منطقه شش عملیات انتقال گاز در سمت های مهندس آزمایش خطوط لوله، مهندس کنترل خوردگی و حفاظت از زنگ، مهندس کنترل عملیات انتقال گاز و رییس امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز مشغول به فعالیت شد.

از سوابق اجرایی مهندس حمزوی در شرکت گاز استان هرمزگان از سال ۱۳۹۳ می توان به سمت های، رییس اجرای طرح­ها ، معاون مهندسی و اجرای طرح­ها و  عضو اصلی هیئت مدیره شرکت گاز استان هرمزگان اشاره کرد.

Visits: 916

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *