صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تلاش‌ های شهرداری بندرعباس قابل تحسین است

استاندار هرمزگان در بازدید از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس:

تلاش‌ های شهرداری بندرعباس قابل تحسین است

بازدید استاندار از پروژه های ساحلی بندرعباس

استاندار هرمزگان با همراهی معاون امور عمرانی استانداری، شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در بازدید از این پروژه‌ ها، عنوان کرد: هرمزگان تمامی استعدادهای کشور را در خود دارد که باید آنها را شناخت و برای شکوفایی این ظرفیت ها تلاش کرد.

وی افزود: بندرعباس با توجه به ظرفیت هایی که دارد، می تواند به زیباترین شهر بندری ایران تبدیل شود و همه باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاش کنیم.

استاندار هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش‌ های شهرداری بندرعباس در اجرای پروژه‌های توسعه ‌محور و زیرساختی، بیان داشت: همه باید تلاش کنیم که بندرعباس به عنوان مرکز استان هرمزگان به بندری تبدیل شود که مایه افتخار همه ایرانیان باشد و به تبع آن سایر شهرها و روستاهای استان نیز می توانند از این الگو استفاده کرده و رشد یابند.

در این برنامه پروژه های بزرگ شامل توسعه بلوار ساحلی شهر بندرعباس به سمت شرق و همچنین توسعه بلوار ساحلی حد فاصل بندر شهید حقانی و میدان لارک مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند.

احداث بلوار ساحلی به سمت شرق شهر بندرعباس تا دانشگاه هرمزگان با عرض ۱۱۰ متر در حال انجام است.

Visits: 22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *