شماره مجوز: 83030

جشن چهل سالگی انقلاب با برنامه‌هایی پویا در هرمزگان برگزار خواهد شد

حجت الاسلام علی اکبر میرزایی:

جشن چهل سالگی انقلاب با برنامه‌هایی پویا در هرمزگان برگزار خواهد شد

حجت الاسلام میرزایی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: شفاف سازی هنر و رسالت رسانه‌ها است و در شرایط کنونی نیاز مبرمی به این موضوع داریم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر میرزایی در نشست هم‌اندیشی رسانه‌ها با موضوع چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: انتقاد سازنده در تمامی حوزه‌های فردی، مدیریتی و برنامه‌ای از جانب رسانه صورت پذیرد.

وی، مطالبه‌گری رسانه‌ای را موثرترین و قوی‌ترین مطالبه‌گری عنوان‌کرد و افزود: این نوع مطالبه‌گری می‌تواند در شفاف‌سازی امور نقش کلیدی ایفا کند.

حجت‌الاسلام میرزایی ابراز داشت: در ماجرای اختلاس‌ها و احتکارهای صورت‌گرفته، اگر نقش رسانه و شفاف‌سازی توسط آنها نبود، شاید این مسائل مغفول می‌ماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: با بیان و انتقال مواردی از این دست بود که قوه قضائیه با اقتدار ورود کرد و حتی مسوولان متخلف را نیز دستگیر کرد.

وی بیان‌داشت: امروزه بیش از هر مسئله‌ای به شفاف‌سازی که هنر و رسالت رسانه است نیازمندیم.

حجت‌الاسلام میرزایی، رسانه‌ها را حامی انقلاب دانست و گفت: بنا داریم با برپایی جشنواره رسانه‌ای، ضمن برشمردن نقش رسانه در چهل سالگی انقلاب، از آثار برتر در این حوزه نیز تجلیل بعمل آوریم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: این شورا در نظر دارد با تشکیل ۱۲ کارگروه برنامه‌های پویایی برای جشن چهل سالگی انقلاب با همکاری نهادهای مختلف برگزار کند.

وی، هدف از برپایی این برنامه‌ها را واکاوی و بررسی همه‌جانبه عملکرد انقلاب اسلامی عنوان‌کرد و افزود: چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، اوج پختگی نظام است و باید ضمن بیان دستاوردها، از نواقص و کاستی‌ها و برخی مشکلات موجود نیز گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *