سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

شرایط ایران پیش از انقلاب اسلامی برای نسل جوان بازگو شود

استاندار هرمزگان:

شرایط ایران پیش از انقلاب اسلامی برای نسل جوان بازگو شود

استاندار هرمزگان گفت: شرایط ایران در زمان رژیم پهلوی برای آشنا شدن نسل جوان با واقعیت ها و مشقت های مردم کشور در آن دوران بازگو شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان، افزود: مقایسه واقعیت های قبل از انقلاب اسلامی با خدمات صورت گرفته پس از آن موجب افزایش روحیه نشاط و شادابی در جامعه می شود.

وی ادامه داد: ثبت و ضبط واقعیت های آن دوران در هر منطقه منابع عظیمی برای مطالعه تاریخ توسط آیندگان دارای اهمیت بالایی است که باید مورد نظر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: آیندگان با مطالعه واقعیت های آن دوران بهتر شرایط آن دوران و اکنون را درک خواهند کرد و به اهمیت پیشرفت های بدست آمده در طول این ۴۰ سال پی می برند.

استاندار هرمزگان ابراز داشت: انقلاب اسلامی ایران تحول بزرگی در کشور ایجاد کرده و زمینه های رشد و پیشرفت چشمگیر کشور را در عرصه های مختلف فراهم کرده است.

همتی بیان داشت: با تشکیل نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران به سمت استقلال سیاسی و اقتصادی گام برداشت و امروز یکی از قدرت های مطرح در سطح جهان و منطقه محسوب می شود که به دنبال امنیت پایدار و صلح برای همسایگان خود و دیگر کشورهاست.

وی وحدت و انسجام را رمز موفقیت ملت ایران دانست و بیان داشت: با اتحاد می توان توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان را خنثی کرد و محور برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید اتحاد و انسجام مردم باشد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی مختلف در قالب کمیته های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه ریزی مناسبی برای دهه فجر انجام دهند و خدمات صورت گرفته در حوزه کاری خود را به اطلاع مردم برسانند.

Views: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *