صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در هرمزگان

آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در هرمزگان

مدرسه سازی

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در جای جای استان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز: نوید احمدی گفت: از نیمه دوم آذرماه سال جاری تاکنون تعداد ۲۷ پروژه با مشارکت خیرین مدرسه ساز استان در قالب ۸۵ کلاس درس، سالن چند منظوره و نماز خانه با زیر بنای۷۰۰۰ متر مربع در حال احداث است که سهم مشارکتی آن بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان می باشد.

وی افزود: این پروژه ها در شهرستانهای بندرعباس، بشاگرد، پارسیان، میناب، سیریک، بندر خمیر، جناح و جاسک احداث می شوند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با اشاره به تلاش های دولت در جهت نوسازی و بهبود فضای آموزشی فرسوده در هرمزگان، افزود: اعتبار دولتی به تنهایی پاسخگوی این مساله نبوده و در این مسیر نیازمند یاری هر چه بیشتر خیرین نیک اندیش مدرسه ساز هستیم.

مهندس احمدی خاطرنشان کرد: خیران سهم بسزایی در نهضت مدرسه سازی دارند و در این رابطه استان هرمزگان جزو پنچ استان برتر کشور است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با اشاره به نقش مهم خیران در توسعه فضاهای آموزشی، گفت: کمک به ایجاد فضای آموزشی به ویژه در مناطق محروم و نیازمند، کمک به فضاهای فرهنگی و هنری از جمله کتابخانه، هنرستان، هنرکده، نمازخانه ها و فعالیت های مرتبط با آن از مهم ترین اهداف جامعه خیرین استان می باشد.

جامعه یاوری  یکی از این نمونه هاست که اوایل دهه ۶۰ توسط شادروان مجتبی کاشانی تاسیس شد و تاکنون فضاهای آموزشی زیادی برای دانش آموزان و هنرجویان در سراسر کشور ساخته است.

Visits: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *